| SmileForMe12 a întrebat:

Heii TPU! Am o intrebare. happy Cum pot avea mai multe like-uri la poza de profil de pe facebook?
OFER FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Pandacorn696 a răspuns:

Idi dau un sfat sa nu ceri cuiva pe care nu cunosti like`uri.o sa te numeasca cersetoare etc. e urat sa te simti asa straight face dai si tu like`uri prietenilor tai, imprietenestete cu mai multe persoane big grin sper ca te-am ajutat big grin

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Roaga prietenii sa iti de a like

| vardolnicusor a răspuns:

Pai ai mai multe "oferte"
1 => sa intri in grupuri de Publicitate pe fb si sa ii rogi sa iti dea like in skib la like
2 => sa iti faci cont pe conturi de publicitate
3 => sa iti rogi prietenii prin mesaj sa iti de.a like
Sper ca te-am ajutat... Funda?