| daniel1ft a întrebat:

Facebookwinking
Am pus o poza pe facebook, dupa care ea a devenit poza de profil. Dupa un timp am schimbato. As vrea acum sa o pun pe prima dar fara sa dispara like-urile....help! Ofer fundita happy

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu prea mai ai cum, trebuie sa o incarci de la inceput poza de profil si dupa iti va ramanea like-urile.

| georgetzop a răspuns:

Deschide poza respectiva dai options->make profil picture, Funda?

| daniel1ft explică:

Am inteles, doar ca e o poza mai veche care a mai fost poza de profil, si vreau sa o pun din nou dar fara sa dispara like-urile...

| daniel1ft explică:

Am incercat si cum spui tu georgetzop si tot dispar like-urile

| daniel1ft explică:

? andyr2f21 daca o schimb din nou apoi vreau sa o pun pe cea vevhe cum fac(fara sa dispara like-urile)cum?