| AlecsandraAle a întrebat:

Heii TPU! Am o pagină pe facebook! Si as vrea să îi schimb numele si nu am nici-o idee! Ma puteți ajuta? Dau Fundă pentru cele mai drăguțe!( scuze de categorie, dar este cea mai accesata)

5 răspunsuri:
| k_7073 a răspuns:

Incearca suntprostutasinufacdiferentaintrecategorii
mie imi place

| AlecsandraAle explică (pentru k_7073):

Am scris in paranteza( scuze de categorie dar e cea mai accesata) Unde o sa ajunga cittitu asta.

| k_7073 a răspuns (pentru AlecsandraAle):

Categoriile nu s-au facut ca oricine care scrie la categoria gresita sa trebuiasca sa-si ciara scuze daca ma intelegi, de ce pana mea mai avem catecorii atuci, fiecare scrie unde vrea si eventual isi cere scuze. Asta dupa cesaluta site-ul si nu pe cei prezenti.
Probabil nu vei intelege, eu iti sugerez sa ramai cu numele care ti-l-am dat

| AncaVG a răspuns:

Daca ai peste 100 de like-uri la pagina nu ii mai poti schimba numele

| Ckarmen a răspuns:

Cea mai buna idee numele tau asa poti fi gasite de cunoscuti si asa este cel mai normal nu transformam facebook in hi5happy