| roxa14bv a întrebat:

Heii TPU :*. am o problema, la facebook. in partea dreapta imi apare acea lista cu cei care sunt online, dar pana acum ceva timp imi apareau si actualizarile prietenilor, cum fac sa-mi apara iarr?sad funditapuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Buna. In partea dreapta, sus(sub locul unde scrie acasa) este o sageata in jos; dai click pe "Arata infograma " si iti reapare.

| Dumitru_Remus_1987 a răspuns (pentru Adryana):

Nu apara scris acolo nimic de genul "Arata Infograma " este scris doar Ceeaza o reclama "Setarile contului "Setari de confidentialitate "Deconecatre si Ajutor "Ce trebuie sa fac unde sa ma duc? Multumesc frumos si astept un raspuns

| Adryana a răspuns (pentru Dumitru_Remus_1987):

Mai jos putin de sageata accea, mai este o sageata ↓, trebuie sa dai click pe ea. Este dupa sageata despre care ai scris tu si inainte de "creeaza eveniment ". Sper s-o gasesti.

| RaZZyGabriel a răspuns:

Amice are dreptate iti apare 1 sageata dedesubt dar stii cum ...trebuie sa dai ascunde bara la lista de prieteni ...si dupa iti apare daca esti atentwinking