| xToxiicLove a întrebat:

Heii` TPU happy. Am si eu o mica rugaminte happy. Vreau si eu niste melodii, gen : Adda-Prietenie Adevarata big hug love struck melodie asa de prietenie. daca se poate si in romana love struck. si sa te atinga la Heart[inima] love struck ceva love struck ff frumos love struck nu conteaza ca sunt putine. dar sa fie cele mai frumoase :X pentru cea mai buna prietena smuglove struck. Dau FUNDA + Vot. :}. Ceao

7 răspunsuri:
| xToxiicLove explică (pentru DuLcyK):

Majoritatea sunt cu. mesaje
:-s eu vreau sa cante candva... :] ork. mss

| DuLcyK a răspuns (pentru xToxiicLove):

Pai normal pentru ca eu am gasit doar adda prietenie adevarata si adda prietenie fumata dupa ce ca le-am cautat pentru tine mai faci si mofturi puteai sa specifici in intrebarewinking hai pa-pa

| xToxiicLove explică (pentru DuLcyK):

THOAMNEE. ce te ambalezi atat? eu am vb frum nu cu fite ca tine. hai jet. nu vezi ce mutra ai. tiganc-o... dupa ce ca vb frum. thoamne ce copil... phbbbbt

| xToxiicLove explică (pentru DuLcyK):

Si cica le.ai cautat pentru mine :]]. le-ai cautat pentru fundawinking si le.ai luat la nimereala= ]] phbbbbt

| DuLcyK a răspuns (pentru xToxiicLove):

Sa mori tu k le-am luat la nimereala hai date dracu de aici. mars si impusca-te.

| DuLcyK a răspuns (pentru xToxiicLove):

Vorbesti tu ala/aia care nici macar o funda nai! laughing rolling on the floor