| Mariax3 a întrebat:

Heii TPU :*. Aş dori şi eu nişte statusuri despre fete relebatting eyelashes. Ştiu că întrebarea a mai fost pusă de ' n ' ori, dar am nevoie urgent;*. Dau Fundoi; x ♥.

Răspuns Câştigător
| Feelings14 a răspuns:

- Nu am atacat pe nimeni pentru propria placere!

- Altii se simt excelent cand se ia de viata mea si lucrul asta nu il inteleg!

- Iau criticile ca pe un rau care`mi face bine. dar ura asta exagerata imi face scarba!

- Atunci cand ma critici si ma injuri, consider ca e dreptul meu sa iti spun sa te duci dracu’!

- Nu am destramat relatii, nu am frant inimi, nu mi-am batut joc. mi-am urmat instinctele. N`am calcat pe cadavre, nu am dat din coate!

- Urasc minciuna, ador persoanele sincere, fara interese ascunse!

- Spun intotdeauna ceea ce gandesc, din nefericire pentru mine!

- Nu imi vand prietenia pe un " te iubesc ". Prietenia e cu totul altceva!

- "El" e persoana speciala din viata mea! Noi ne certam, noi ne impacam!

- Am dezamagit decat acele persoane care nu m`au ascultat niciodata!

- Am mintit, dar am si spus adevarul!

- Am spus ca imi e bine cand de fapt simteam ca mor!

- Am gresit.

- Sunt clipe in care rad cu mare pofta, clipe in care zambesc, clipe in care zambesc fortat, clipe in care cad pe ganduri si ma intristez si clipe in care plang.

- Nu am vrut niciodata sa fiu speciala, fac lucruri banale. dar tot ceea ce fac poarta amprenta mea!

- Tot ce ating, va fi al meu. pentru ca EU aleg!

●Ce sunt eu?!●

Sunt o simplă fată.

Sunt fata care are ceva special.

Sunt fata care are sclipirea aceea în ochi.Şi nu îmi sclipesc ochii din cauza excesului de Mascara. Spre deosebire de tine.;

Sunt fata care iubeşte muzica. :X

Sunt fata care urăşte minciuna. x(

Sunt fata care este foarte sigură pe ea.

Sunt fata care întodeauna mai are ceva de spus, chiar dacă discuţia s-a terminat.

Sunt fata care nu supOrtă prietenii falşi

Sunt fata care viseazăă cu ochii deschişi.;

Sunt fata care iubeşte dulciurile. :X

Sunt fata care adoră vara! :X

Sunt fata care nu e perfectă. Şi nu cerşesc complimente sau suspine şi zâmbete false. [-x

Funda?

11 răspunsuri:
| aFurisit a răspuns:

Sa ma chis pe "fundoiu`"tau! big grin

| Mariax3 explică (pentru aFurisit):

Haii pa straight face.

| aFurisit a răspuns (pentru Mariax3):

Asta era un raspuns de "fata rea", si tu imi zici "haii pa"?!?! phbbbbt! Atunci de ce mai cauti raspunsuri?!?! waiting

| Mariax3 explică (pentru aFurisit):

Pentru că aşa am eu chef. Probleme?

| aFurisit a răspuns (pentru Mariax3):

Asta e un raspuns de fata rea?! Cine te-a invatat? waiting

| Mariax3 explică (pentru aFurisit):

Prietenenii ♥.

| aFurisit a răspuns (pentru Mariax3):

Degeabaaa, nu prea au reusit big grin, mai. straduieste-te laughing

| Mariax3 explică (pentru aFurisit):

ASculta aicii baietas waiting. Nu ma cunostii, da? Asa ca taci dracu din gura si vezi-ti de tine. Si lasa`ma pe mine, da? Tupeu de 1 ban pe tine;-j.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisi fii cuminte love struck

| Mariax3 explică (pentru anonim_4396):

:]]]]]]]. E lasă, că dacă eşti cuminte toţi te iau peste picior. Mai bine rea love struck.

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute