| cat212 a întrebat:

Heii TPU. Aş dorii şi eu citate din Jurnalele Vampirilor. Dau fundiţă celui care postează mai multe şi mai interesante!

Răspuns Câştigător
| Daysee a răspuns:

Elena: El nu vrea să simtă, el vrea să fie urât. E mai uşor în modul ăsta. I s-a îndeplinit dorinţa. Îl urăsc, Stefan.

Jeremy: Chiar dacă nu-mi amintesc de ce, eu încă mă simt gol, singur. Făcându-mă să uit nu va repara asta.

Alaric: Chiar i-ai omorât fratele.
Damon: Există un asterix imens la această afirmaţie: el s-a întors la viaţă.

Katherine: Sărută-mă sau omoară-mă. Amândoi ştim că eşti capabil doar de un singur lucru.

Stefan: M-am întors în acest oraş să încep o viaţă cu tine. Nu putem uita să o trăim.

Eu doar atat stiu. sad, totusi sper ca te-am ajutat.
Pa, pa. Sa ai o zi buna! wave