| qScr3am a întrebat:

Heii.' TPU. As vrea niste statusuri gen " Sunt un pic, pic indragostita" laughing) La cele mai frumiiii dau FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Densis a răspuns:

1.Eu zic bună, tu îmi zici poate tu ♥!
2.Nu ştiu ce vrei tu, dar eu ştiu că te vreau pe tine.
3.Nu-mi pasă dacă mă îndrăgostesc de diavol atâta timp cât mă va iubi așa cum își iubește iadul.
4. Împărţim zâmbete tuturor, insă inima doar unui singur om.
5.Îmi adresa zâmbetul lui ştrengar, oprindu-mi respiraţia şi inima. Nu-mi putea imagina că un înger ar putea fi mai frumos. Nu era nimic la el care să poată fi îmbunătăţit...
6.Ai ceva ce te aduce în inima mea ♥
7.Lasa-te de acum pe mana mea, sa am eu grija de inima ta!
8.Vin, vin, vin după tine a mia oară!

3 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Ai putea sa cauti melodii noi de dragoste si sa iei de acolo versuri care iti plac mai mult happy