| SupradozaDeViise a întrebat:

Heii TPU! As vrea si multe statusuri de dragoste, de prietenie adevarata si de fericire! Dau FundaVOT la cele mai multe si frumoase! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| loli231 a răspuns:

*Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.
Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare
Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uita

Daca saruturile sunt valuri/ Iti voi da o mare./Daca imbratisarile sunt raze/ Iti voi da un soare./ Daca prietenia ta e o stea/Iti voi darui toata galaxia.
O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt
" As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc… "
»" Iubirea e tot ce dorim, iar in final e tot ce-am avut. Daca exista un sens al vietii… atunci EA este sensul, daca nu… EA ar trebui sa fie… "
erau odata u print si o printesa, ei se iubreau mai mult ca oricine, asa ar trebui sa fac eu cu tine.
DE CE e rara O FemEIE CUMinTE Si FRUmOaSa? DE CE atuNCI cand O GAseSTI O INSeli cu PRIma
E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

2 răspunsuri:
| RetardedRacoons a răspuns:

"Te iubesc!"
"Esti un prieten adevarat!"
"Sunt fericit, si ma simt bine!"
Toate pot fi precedate de "xoxoxoxo" pentru un plus de credibilitate.

| SomeoneReal a răspuns:

"Cand tu ai o suparare numai eu stiu ce te doare, si atunci cand dai de greu langa tine sunt mereu" "Dragostea este o intersectie cu sens giratoriu. Te-nvarti in jurul aceleiasi inimi pana ramai fara lacrimi" "Cea mai bună prietenă este cea care îți spune de câteva ori pe zi: "ești o proastă ", iar apoi adaugă: "nu degeaba suntem prietene" "Prietenul e cel ce te ajuta sa te ridici cand ai cazut intr-o prapastie din care nu mai crezi ca iesi..." Succes!big grin