| bubbi a întrebat:

Heii TPU!

azi mi-am luat heat protect de la syoss ca sa nu mi se mai arda parul de la placa pentru ca eu ma fac 5 zile pe saptamana cu ea.big grin

deci. voiam sa va intreb daca este buna solutia aceea.happy

multumesc!

happy

2 răspunsuri:
| bubbi explică:

Problema este ca eu am parul un pic peste umerii si ondulat.

si imi sta groaznicsad

si de aia trebuie sa mi. l fac cu placasad

sper sa ajute solutia aceea.

oricum mersi de raspuns
happy

| mirunapufiliki a răspuns:

Paru tau nu se arde, fiind inca tanarathinking
Dar totusi nu cred ca e bine sa te faci cu placa 5 zile pe saptamana!
Pentru ca daca te faci asa de des, parul tau, chiar daca vei folosi enshpe mii de produse, tot se va arde si probabil cand nu te vei astepta.
Si eu ma fac cu placa dar doar dupa ce ma spal pe cap, ceea ce inseamna de 3 ori pe saptamana!
winkingNoroc cu parulhee hee