| bebbe97 a întrebat:

Heii TPU cum pot vedea cine ma,, vede" pe mess? adica am dat webcam-ul apoi au cerut prietenii, le-am dat accept, si vreau sa vad cine are web-ul meu? cum pot vedea?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Webcam-ul tau nu-l are nimeni fara acceptul tau. Adiq` daca tu dai accept sa-ti vada camera este k, vede, daca nu... nu. Dupa ce ai inchis Pc-ul se inchide si webcam-ul si nimeni nu vede. Dupa ce dai drumul la Pc ceilalti participanti la discutie trebuie sa ceara iar acceptul sa te vada. Funda?

| ursulet123 a răspuns:

Toata lumea te vede cand esti pe mess daca doresti sa vorbesti cu cineva dai clik pe numele lui si-i scrii un mesaj.Foarte simplu. Funda? big grin