| kryys a întrebat:

Heii, TPU! :-D vroiam sa intreb daca stie cineva un program de editat fotografii, ca de ex: sa fac poza alb-negru doar bluza mea sa fie rosie/albastra sau alta culoare, sau ochii sa mi fac verzi.albastrii si chestii din astea? si cum?:-) mersi kiss

Răspuns Câştigător
| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Buna. Stiu eu un site unde poti sa le editezi online. E putin cam costisitor, iti spun de la inceput. Intri pe http://tinypic.com/ incarci fotografia, complotezi codul, apoi iti apare imaginea ta si cateva linkuri. Sub imagine, ai cateva optiuni. Dai la 'édit'. Dupa ce se incarca pagina, dai la effects. Dai pe grayscale, apoi advanced options apoi iti apare o casuta in dreapta, dai click pe sagetile alea apoi pe 'Painted Region '. Desenezi apoi regiunea care vrei sa o faci alb/negru. La fel poti face si cu restul efectelor.;)) Si ca sa iti poti schimba culoarea ochilor intri aici : http://www.taaz.com iti faci cont, dai la makeover, incarci fotografia, " eyes ", "contacts ", si ai acolo lentile de contact.;;) Sper sa intelegi ceva din toate astea, xoxo.

2 răspunsuri:
| controlled a răspuns:

Google scrie problema ta pe google, sunt si site-uri care fac asta online.Eu am mi-am schimbat culoarea parului pe unu din ele!

| alecs94 a răspuns:

Photoshop cel mai bun program