| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un program de editat poze : sa faca poza alb-negru si decat sa lase o anumita parte din poza cum ar fi bluza sau parul sau pantalonii colorati? DAU FUNDAAAlove strucklove struck

1 răspuns:
| TinkerBell_3614 a răspuns:

Asta se face prin photoshop,daca ai programa in calculator, atunci faci poza toata alb negru si cu ajutorul unei radiere in photoshop stergi haina care o vrei colorata, daca ai skype trimite-mi poza si ti-o fac euwinking