| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU. De curand ma bate gandul de a imi face un vlog pe youtube. Am filmat azi dimineata, si a iesit asta :http://www.youtube.com/watch?v=xZPSubp0Ols&feature=share

E primul video, e editat cam prost, eu am filmat etc si de asta e cam urat. As astepta pareri, bune sau rele, don't judge me, sunt la inceput. Deci ce parere aveti? ^^

Răspuns Câştigător
| guardian18angel a răspuns:

Salut, foarte original, cel putin n-am mai vazut asta big grin.

A iesit destul de okay, mai ales pentru o prima incercare. Poti s-o tii tot asa deocamdata, fara sa te gandesti ca trebuie sa faci modificari.

Fa mai multe video-uri in gen, cu orice idei iti vin in minte happy se vede ca esti plina de viata si poti sa starnesti zambete cam in oricine, asa ca nu-ti va fi greu sa devi cat de cat cunoscuta, insa asta se va intampla doar daca pastrezi un flux constant de video-uri.

Spor si te voi urmari happy

9 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Foarte tare! Ai un accent de mor! Foarte amuzant!

| simonafrumoasa a răspuns:

Amuzant am ras. te cheama andreea? aia din imagine esti tu? numai asa de curiozitate. ai putea sa postezi mai departe daca asta tie pasiunea ca sa ii spun asa. nu este un video deocheat ci chiar amuzant si dragut realizat avand in vedere ca este primul si eu i-am dat like. raspunde-mi si mie la intrebarile adresate daca nu te deranjeaza. si felicitari mica regizoare. a fost dragut filmuletul. bfta in continuare. pa pa! PUP!

| ApofissPapaya a răspuns (pentru simonafrumoasa):

Nu ma cheama Andreea, pentru video am ales 2 nume mai comune, si ce mi-a venit, asa la intamplare. Si cea din imagine sunt eu, da. big grin

| simonafrumoasa a răspuns (pentru ApofissPapaya):

Esti funny. continua ca nu e rau ce faci si intr-un fel faci foarte bine ca nu iti dai numele tau happy pa pa! pup!

| EgoFiet a răspuns:

Eu zic sa continui cu vlog`u. Iti dau un like kiss. succes! happy

| Yoanaaa13 a răspuns:

Frumos, mie chiar imi place, insa ai putea edita luminile sa para mai artistice?

| ApofissPapaya a răspuns (pentru Yoanaaa13):

Cum am spus, am incercat cum am putut mai bine, dupa ce am pus video-urile in PC am observat ca lumina nu e foarte buna, trebuiau sa fie si mai multe secvente, dar le-am sters din greseala inainte de a le pune in calc. Ma voi stradui mai mult, promit! big grin

| guardian18angel a răspuns (pentru ApofissPapaya):

Distreaza-te :p eventual poate poti baga o prietena in treaba asta, si faceti scenarii originale inspirate din obiceiurile zilnice prin casa. Multi si-ar dori sa vada lucruri in gen happy

| SoreMihalacheSorina a răspuns (pentru ApofissPapaya):

Cand o sa ai facii? E suppperrr