| GirlsLove a întrebat:

Heii, TPU! Îmi daţi şi mie nij ideei pentru. numele de pe facebookpuppy dog eyes?
Porecla mea e : Zmeurica.big grin
Si as vrea ca numele de pe facebook sa fie ceva cu Zmeurica...
Va rogpuppy dog eyes
Dau funditalove struck:*

3 răspunsuri:
| alinaWalina a răspuns:

Buna.
Numele de pe facebook ar trebui sa fie numele tau real.
Pentru ca daca o ruda indepartata, sau un prieten cu care nu ai mai vorbit de ani de zile vrea sa te caute, normal ca te cauta dupa nume nu dupa "zmeurica".
Mie personal mi se par aiurea toate poreclele astea puse pe facebook in loc de nume.
Pa, pa.

| Condamnatu98 a răspuns:

Puneţi banană.

| Modiana a răspuns:

Iti poti pune numele adevarat si ca nickname(porecla) zmeurica tongue asa te vor putea gasi oricine fie dupa numele real fie dupa porecla tongue