| deea_4470 a întrebat:

Heii TPU

Imi dati si mie niste statusuri DURE?

Ati putea sa mi le scrieti? Adica,., nu vreau link-uri.

Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| 4l3x a răspuns:

Apropo, am uitat. fundita, te rog big grinhappy

2 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Vezi daca sunt bune astea

♥niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu, ridica doar degetu` mijlociu`
♥Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai. Iubeste-ma cand o merit cel mai putin.Atunci am nevoie cel mai mult!
starTotul trece, asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme!
[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥"
Multe barfe / multe tarfe / asa-i viata cand te`apuk greata / daca vrei iti dau eu un subiect de barfa / viata`i cea mai scumpa tarfa!♥♥
♥Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi. thinking"
♥Orice drum parcurs, e mai frumos in doi♥
♥As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei.Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine
♥Un om care conduce masina in siguranta in timp ce saruta o persoana, inseamna ca nu acorda sarutului destula atentie.
♥♥De-ai privi adânc în ochii mei • Ai vedea ce-nsemni pentru mine • As renunta la toate pentru noi
♥Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine! • Tu imi dai incredere in mine!
?♥ Multi cred ca pot gandi pentru noilove struck? Dar noi nu inseamna mai multilove struck? Noi inseamna doar 2love struck
•[love struck] Sa nu ma intrebi de ce lumea din jur nu mai e in mintea mea acum traiejti doar TU [love struck]•
♥Accepta-ma Fara Nici un regret/ Promit Ca O sa Fiu Singurul` Tau Defect [love struck]
[?]oricat vor unii, Nu Ne Despartim, Oricat spun altii, noi Ne iubim, AzI Ne Certam ca asa E Dragostea, Maine Soarta Ne Va Impaca [?]
♥Nu iubesti o femeie pentru ca e frumoasa, ea e frumoasa pentru ca o iubesti!
[?]Diferenta dintre o fata si un Porsche este ca atunci cand distrugi o fata tati nu te cearta!
♥Chiar daca iti gresesc,chiar daca sunt momente cand iti lipsesc sa nu uiti sunt langa tine si te iubesc love struck\
♥Daca ai o fata ce sincer te iubeste Nu gresi sa o lovesti,pentru tine ea traieste!"\\\
♥Am luat palme după palme, acum dau pumni înapoi
♥[?]Credeai ca in viata te inseala doar privirea?"

♥Iti place chipul ei,iti place al ei ten♥ Iti place ca n-are figuri si ca e naturala♥Iti place ca e dulce,iti place ca e realalove struck ~
Formeaza` Numarul` meu` Ori De cate ori vrei Sa` vorbim`. Cheama`ma Sh o sa vin`!smug

Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste, dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc.

♥Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

[♥]stii ca avem drumul nOstru pavat cu sperante si multe vise/ce ne face sa'l vedem si cu luminile stinse/O sa luptam sa avem ce n'avem/vom trece peste toate doar TU si cu Mine

{♥}cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine, asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel"

♥"Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce♥
♥SenZatsSia`e uniCaa`, do0za de risSc e miCca`. ViCiul meu impliCaa`doar placeRe si DependEntsSa psihiCaa`love struck
♥Eu Sunt Aeru` Sh Vantu`/Tu Ejt| Cerul Sh Pamantul/Eu Sunt Dragostea Curata/Tu Iubirea Adevarata!love struck♥♥
♥♥Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era? Inca de cand ne'am cunoscut, loc de cuvinte nu era : x♥♥
♥♥ "love struck ♫♦ Te iubesc ♥♫ love struck"♥♥
♥♥Cand iti vine sa plangi adu-ti aminte de clipele in care zambeai♥
♥• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
♥♥• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"
♥♥? Mandria n-are loc in doi, Ca ea e prima care naste un razboi?
[?] pfff. Ce sa-ti Fac? asta e Firea. credeai Ca n Viata Te inseala Doar privirea?
[♥]ca 2 copii ei din cand in cand se my certau si tot ca doi copii ei se impacau♥
♥♥Lumea vorbeste prostii ca sa te schimbe si te minte/numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte.♥
♥Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora.pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc.
♥Cu timpul înțelegi că doar cel care e capabil să te iubească cu defectele tale, fără a pretinde să te schimbe, îți poate aduce toată fericirea pe care ți-o dorești
♥Dragostea e ca atunci când calci pe cimentul moale♥ chiar dacă pleci, urmele îţi rămân acolo♥
♥Eşti primul meu gând înainte de a mă trezi şi eşti ultimul meu gând înainte de a mă culca♥
♥Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea il intereseaza ce urmeaza •
♥Dar orice s-ar intampla voi ramane langa tine![:X]"
♥? Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri!?"
♥Cei care ma critica Vor Doar sa ma schimbe Pt ca vad in mine Ceea ce ei nu vor fi niciodata!
♥Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.
♥Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate
♥Orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus
♥Nu incerca sa ma judeci dupa aparente,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente
♥Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe care ii iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada,zambeste sa simta indiferenta ta
♥Iubesc doar ceea ce apreciez,protejez doar ceea ce imi e mai scump,si ajung mereu unde imi propun
Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva,inseamna ca nu-mi trebuia!
♥Majoritatea cred ca am numai impresii in cap,mi s`au intamplat prea multe in viata asta de rahat,si nimeni nu a fost langa mine atunci cand am avut nevoie
♥FAC CE TREBUIE SA FAC SA'MI FIE MAI BINE,NUMAI EU STIU,O SA FIU EXACT ASA CUM O SA FIU,VIATA MI'O TRAIESC DUPA REGULILE MELE,NU AM TIMP DE SFATURI SAU ALTE VORBE RELE♥
♥♥ De cate ori vad visele cum se sfarsesc,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!♥♥
♥♥ Vrei sa ma schimbi? Schimba`te tu primul,Tu esti doar personajul,Eu fac tot filmul♥
♥♥ Vrei bani? Banii n-o sa cada din cer! Vrei prieteni? Invata sa vorbesti sincer! Vrei respect? Invata sa respecti,sa oferi! Trebuie sa meriti tot ce ai! Sa castigi nu sa ceri!♥♥
♥♥ Cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima, de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea, de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.
♥♥Nu prefera frumusetea care este in zadar,ci prefera caracterul care este atat de rar :X♥
♥♥ A fost greu si stiu ca am avut dreptate cand voi m`ati criticat! am tinut capul sus si am mers mai departe,Nu ma intereseaza ce crezi despre mine,Inainte sa spui ceva,UIta'te la tine♥♥
♥♥ Fi intodeauna cine esti si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva,acel cineva nu e de ajuns pentru tine ♥
♥♥ Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul,apare cineva si schimba totul!♥
♥Prea multi prosti pentru o tara asa de mica
♥♥Se spune ca nu ai cum sa fi mai prost decat in ziua in care te-ai nascut, dar unii sfideaza aceasta lege constant.♥
♥Eu nu sufar de nebunie, ma bucur de ea in fiecare minut.
♥♥Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!♥

| happynaku a răspuns:

Ce înțelegi prin „dure"?
* încerc să mă ridic mereu la înălțimea provocărilor;