| qMiruq a întrebat:

Heii TPU :*, nici nu ştiu la ce categorie să încadrez întrebarea [no offense puppy dog eyes! ]
Aş dorii şi eu ceva mesaje drăguţe de bună dimineaţa/ noapte bună / mesaje cu tâlc sau care te fac să zâmbeşti ♥

Gen: Nu mai sunt stele pe cer, dar cea mai frumoasă stea s-a trezit pe Pământ, Neaţa! :*

Mulţumesc anticipat :*!

Răspuns Câştigător
| paceandlove a răspuns:

Soarele nu ar straluci, cerul nu ar fi senin si eu nu as fi fericit daca nu ai fi tu. Buna dimineata!

Cineva mi-a spus ca o ora dureaza 60 de minute si un minut dureaza 60 de secunde, dar nimeni nu mi-a zis ca o secunda fara tine dureaza o vesnicie! Buna dimineata

Soarele s-a stins luna s-a aprins si pana in zori sa visezi cat te ador. Noapte buna!
Un trandafir as vrea sa fiu, sa te sarut printre petale, somnul sa ti-l veghez pana tarziu, ca sa te simti si tu o floare. Noapte buna!
•As vrea sa fiu o floare in mainile tale, un zambet pe buzele tale, raza de luna care iti spune seara noapte buna.
•Cautam un lucru mic intr-o lume imensa, in schimb te-am gasit pe tine, un lucru imens intr-o lume mica. Noapte buna!
•Nu toti ingerii au aripi. Unii au telefoane. De asta ingerul tau iti trimite un sms sa iti ureze: noapte buna!
•Inchide ochii, adormi si viseaza. In vis ne vom revedea.
La lasarea noptii, iti trimit in fiecare seara iubirea mea, ea straluceste in fiecare stea. Noapte buna
Adormi pe aripi de inger si viseaza. Te voi insoti. Noapte buna

sper ca te-am ajutata pup :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu stii de mine, nu stii cine sunt. Dar eu mi-am creat o lume in care ne iubim si tu ma stii, ma vrei, ma ai, iar eu te privesc si nu-mi ajunge, te simt si nu ma satur, te am si te mai vreau. Buna dimineata!; Cineva mi-a spus ca o ora dureaza 60 de minute si un minut dureaza 60 de secunde, dar nimeni nu mi-a zis ca o secunda fara tine dureaza o vesnicie! Buna dimineata!

sper ca te-am ajutathappy