| Mentaa a întrebat:

Heii TPU!
O intrebare stupida de la mine pentru voi laughing : Ce zodie sunteti si cum va comportati? Eu sunt fecioara si sunt timida, creativa, ambitioasa, nerabdatoare si perfectionista.
P. S: As vrea sa imi raspundeti voi, nu sa copiati niste raspunsuri de pe zodiacul de pe net...big grin

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai eu sunt gemeni,vorbesc mult,sunt putin timida,rad mult,gandesc mult,si prost cateodata laughing,nu tin la relatii,sunt creativa,irascibila, nerabdatoare, si eu laughing.si cam atat thinking

9 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Eu sunt Rac si sunt geloasa, ambitioasa, ma plcitisesc repede si asa fac icnat sa obtin ce vreau.

| ionela22 a răspuns:

Eu sunt in zodia leu si sunt ambitioasa,incapatanata uneori lupt pentru ce imi propun,sincera,loiala, urasc minciuna oamenii falsi, spun direct in fata omului ce ma deranjeaza si prietenoasa.

| lollipop29 a răspuns:

Varsator-optimista,intelegatore,iubitoare,prietenoasa,timida cu persoane necunoscute...dar odata ce le cunosc se schimba treabalaughing

| AlexandraSmiley a răspuns:

Si eu sint fecioara, si asa ma comport si euhappy

| Anca_6108 a răspuns:

Buna!
Eu sunt sagetator.Sunt o persoana prietenoasa,geloasa,foarte inkapatanata,nerabdatoare,orgolioasa, ambitioasa, uneori chair rea...happy...

| Asdffd a răspuns:

Eu sunt caprarolling on the floor) adica capricorn si eu sunt timidabig grin si perfectionistarolling on the floor trebuie` sa am rabdare rolling on the floor am ceva in gat laughing deci nu pot avea rabdrare

| AngelInTheNight_6349 a răspuns:

Pff Capricorn si sunt ambitoasa,egoista,materalista,nerabdatoare, incapatanata, orgolioasa si mai multe

| Bella_6044 a răspuns:

Leoaica devil. sunt o fire rebela, ambitioasa, hotarata, imprevizibila, vulcanica, nu foarte comunicativa cu toate persoanele...;thinking etc

| ElisaMonica a răspuns:

Salut!
Sunt Capricorn.o fire foarte complicata!
Incapatanata, impulsiva, orgolioasa.egoista-uneori-...ambitioasa,realista dar in acelasi timp si aeriana...