| xGirlツ a întrebat:

Heii TPU!

Va rog sa va uitati atent la aceasta reclama de la Dairy Milk si cine poate sa imi zica ce legatura are ciocolata cu sprancenele... M-am uitat de o suta de ori la clip si tot nu l-am inteles. http://www.youtube.com/watch?v=RqBHbgtjVTo

Răspuns Câştigător
| pufosheniaaa a răspuns:

Deci nu cred ca are vreo legatura doar nu o sa mananci ciocolata de exemplu la scoala si in ora de mate o sa dai din sprancene nu sau faza cu balonul eu cred ca doar asa e reclama spre divertisment ca sincer e interesant cum dau din ochi deci nu are nici o legatura daca manaci ciocolata nu o sa incepi sa dai din sprancene laughing) fundoi?

2 răspunsuri:
| UnusualV a răspuns:

Ii agita, habar n-am laughing).

| mariaaaaaaaa18 a răspuns:

Ciocolata e atat de moale, ca se poate misca ca sprancenele copiilor