| InjectabilTerror a întrebat:

Heii TPU! Vreau niște statusuri, dar mai diferite. Dau fundă puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| AndraSweet97 a răspuns:

Tii le dau amestecate love struck :

Nimeni n-ar trebui să piardă dragostea fără un motiv întemeiat.

O femeie nu se mulţumeşte niciodată cu jumătăţile de măsură.
Totul. sau nimic!

Fiecare secundă care trece e o nouă şansă!

» Să iubeşti pare a fi uşor, dar nu e întotdeauna aşa ♥.

Ia'ţi florile inapoi...♥Crezi că nişte flori mă fac să uit tot ce a fost intre noi oh go on?

‎# Nu o sa mai fie ce a fost. Pentru ca pur si simplu nu mai are rost oh go on

Daca apuci sa o cunosti.nu e asa cum zic multi prostibatting eyelashes♥.

‎-• Iubeste-mã, urãste-mã!
Oricum in ambele cazuri tii-e gândul la mine ♥.

Cand iti scrii povestea vietii tale, nu lasa pe nimeni sa iti tina penita ♥

E fãra tine de ceva vreme, pare ca s`a obisnuit... Aproape cã'si doreste, azi, sa nu te fi iubitbatting eyelashes. ♥

Sunt doua zile la care nu ma gandesc niciodata : ieri si maine.♥

Atâtea fite într-o singura persoana, ma mir ca n-ai explodat de-atâta „faima „♥

‎@ Când eşti amărât şi nu mai ai chef de viaţă, o gaşcă de prieteni îţi poate aduce zâmbetul pe faţă

@ O femeie cu încredere în sine nu îşi arată trupul dezbrăcat, ci faţa nemachiată!

Tipic! Ai spus că ai fi acolo pentru mine, În vremuri de necaz atunci când am nevoie de tine şi eu sunt jos

Se scrie "gelozie", dar de cele mai multe ori se citeşte "nu vreau să te pierd"!

Nu e un vis şi nici o fantezie.E ceea ce se numeşte copilărie! Un episod din serialul vieţii tale ce conţine clipe dulci dar şi amare

Persoanele destinate să se întâlnească, se vor întâlni aparent întâmplător, dar exact când trebuie.

Sunt mai multe de dragoste ...adica de despartireee :-s sper sa iti placa happy

3 răspunsuri:
| Ebsghjs a răspuns:

A man sooner or later discovers that he is the master-gardener of his soul, the director of his life.
A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life.
A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
A loving heart is the beginning of all knowledge.
A very small degree of hope is sufficient to cause the birth of love
I want to stay right here and never move. I want to love you and make you happy. And I can`t, and it`s killing me.

| OOOLEOOO a răspuns:

One love! big grin

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute