| AnneIdk a întrebat:

Heii TPU! :*

Vreau şi eu nişte statusuri, mai " la caterincă ". În genul versurilor celor de la Paraziţii thinking. Fundă, desigur.

1 răspuns:
| UnforgotableeeLoovee a răspuns:

Astazi... te'as strange in brate asa cum n'am mai facut'o niciodata m'ai lasa?

Am doar o intrebare: te gandesti la mine oare?

Opreste'te o clipa. Priveste in jur spune-mi ce vezi. Esti pe drumul pe care chiar ti-ai dorit sa il urmezi?

Trec drept prin viaţă şi sunt mândra de trecut/Şi dacă e să pierd tot o iau de la capăt!

Am intentii bune, pe bune
n-ai tu idee. Cate cuvinte frumoase pot spune[]...
Am nevoie de-un minut
Ca sa-ti stric buna dispozitie

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?! •

Dar ochii ei nu mai vorbesc
Ea ca pe o lacrima m-a sters

Deviza lumii mele este: zâmbeste si ataca, triseaza si câstiga

Eu n.am nicio grija.grija mea o au altele!

Am invatat ca dreptatea mi-o fac eu, trec peste tine daca nu am incontro

Trec drept prin viata, si sunt mandra de trecut.

crede`ma, niciodata n`am vrut sa ti se prabuseasca lumea din cauza mea.

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdute

♥ Ezita sa crezi ca viata e trista! Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista. ♥

♥ Dar esti departe! Te vreau aproape! ♥

♥ Poti sa ajungi repede sus! Cu un compromis in plus! ♥

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, Indiferent si, logic, într-un final, un prost...Si-un clasic adevarat, ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat! Hai te pup'a Alla Fugi la Zdreamtsa ta!

• Nu am scop sa atrag simpatii sau interese, de fapt de multi vreau sa-mi bat joc si culmeaaa. chiar imi iesee!

• Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

• respectul e ceea ce primesti pentru ceea ce faci si faci bine... uh ma barfesti destul... deci din respect ma pis pe tine

• Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara

* Imi impui prea multe, Chiar daca sunt chestii marunte! Crezi ca ma vei schimba?! Asta` i doar parerea ta.; d`; x

Deci... hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit"?

azi uit de to0atee; x o bere si`o tigara:] o sa trec pesStee; x de toate in cot o sa ma d0oara; x
Funda? smug