| IzaTurner a întrebat:

Heii, TPU. Vreau niste prescurtari de la numele Denisa si de la Georgiana. dar sa fie ceva mai speciale, poate si putin mai lungi. sau ceva care sa nu semene prea mult cu Denisa. Dau funda. :3

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Deny
Denilush
Dixi
Dimi
Denis
Dee
Dede
Dia
Demi
Denilut
Deniluta
Deniza
Denita
Dini
Den
Eni
Dny
Dedy
Dyy

Jojo
Gege
Georgy
Geo
Gio
Gigi
Geagea
Jaja
Gee
Gegi
Giori
Giorji
Georii
Gesi
Jessi
Geia
Gezzzy
Gesssica
Ana
Geolina

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Hm să mă gândesc.
Ce zici de: Denny, Denis', Dixi, Dimi, Deeme, Isa, Denisu', Eny, Daisy, Denisse?
Iar pentru numele Georgiana, cred că ar merge şi: Geo, Georgy, Jessy.

| Almássy a răspuns:

Pentr-u denisa-deny Georgiana-gina, sunt ok ...cred?

| robe_5426 a răspuns:

Denisabig grineni,Denu,Dixi,Denisuca,Denise,Denisutza.
Giorgiana:Georgy,Geo,Georgienutza...Funda?:*

| Kay1 a răspuns:

Denisa: Deni, Deny, D, De, Denisu, Denisuca
Georgiana: Gi, Gigi, Georgi

| AndreeaFilip a răspuns:

Pentru numele Denisa: Deni,Denisse',Denia',DedY",De' DyDy, Issahappy, Dixi DeMi, DeXyblushingDya IZzA
Si pentru Georgiana: Geo, GeorgY.
Anna..Sau Anne'happy JoJo...Jessy Gesikahappy Sau YoYo x_X[nu prea are legatura dar.on the phone Poate GoGolaughing Sau Gygy"> [ -->per ca te vor ajutahappy