| ღDenyssaღ a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste prescurtari sau alinturi pentru numele andreeas si pentru numele denisa! (pentru ca prietena mea nu are cont pe TPU si de aceea vreau sa mi le spuneti mie ca sa i le transmit ei)

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Pentru Denisa:
Deyuu`
Denisuu`
Denisukaa`
Denyy`
Eny
Issa
DeDe
Deisy sau Daisy
Denysucca
Denuu`
Si cam atatea stiu sper ca am fost de ajutor, pa, pa

3 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Andreeas-deea,deyuu',dedeax,andry. Denisa-deny, deedeestraight face.

| smile21 a răspuns:

pentru Denisa -Denisuca,Deny,,Dedey,Deyu,Deys,Denia, Dey, Denise, Dede, Isa, suna misto numele tau pe invers... asined smuglove struck
si pentru andreeas mie imi place Andy

| Băscuţă a răspuns:

Andreeas: Dree, Deea
Denisabig grineny, Isa