| Asyy a întrebat:

Heii TPU! vreau sa fac o inventie la fizica ( de clasa a 6-a sa fie mai usoara) help me! Niste idei ceva?

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

De asta se numeste inventie, pentru ca e ceva inventiv. Adica propria creatie. Nu trebuie sa iti spuna nimeni ce sa faci

| rap4us a răspuns:

Am facut eu un robot pe care am luat 10. Sunt clasa a6a. Intra aici ca sa vezi cum il faci:http://www.youtube.com/watch?v=_KojvAVbRdA

| CreeperGamesXD a răspuns:

Daca vrei sa faci un robot ati trebuie metal, fire, geamuri pentru ochi eu c-am atat stiu sper ca te-am ajutat bafta.