| Oanaa_7955 a întrebat:

Heii ``. Und pot sa vad si eu next top model by catalin botezatu onlinebatting eyelasheslove struck fundalove struck

4 răspunsuri:
| CataNuStieCeNumeSaPuna a răspuns:

Buna!:) Poti urmari toate episoadele Next Top Model By Catalin Botezatu aici
http://webcast.a1.ro/
Selectezi emisiunea, selectezi episodul si.Vizionare Placuta!

| CataNuStieCeNumeSaPuna a răspuns:

Online adica in timp ce se difuzeaza la televizor sa le vezi pe net? Daca da, intra pe www.a1.ro, dai click pe TV, apoi dai click pe Live si...atat! numai ca pe net se difuzeaza cu aprox 2 sec in urma:(!
sper ca ti-am fost de folos!

| Marius_1903 a răspuns:

Http://www.cool-tvweb.net/ intra aici prin internet explorer si ai toate programele daca ai windows pe 64 de biti trebuie sa te duci al program si la internet explorer ala simpulu si instlaezi flash si pe urma sop cast il gasesti la tv online citeste instructiunile baga id toxicus_crazy daca ai nelamuriri