| Ionela_6633 a întrebat:

De cine va place de la Next top model by Catalin Botezatu? daca va place la fel ca si mie FUNDA:X

Răspuns Câştigător
| elizabeth56 a răspuns:

Mie mi-a placut de Flori dar pacat ca a dato afara sad

10 răspunsuri:
| Parisblue a răspuns:

Dianahappy...si de karin.

| MâţulMov a răspuns:

NU! Mie nu-mi place straight face dupa mine Next Top Model e o emisiune buna... ofera un viitor unor tinere domnisoare, dar nu eu nu ma uit si nici nu-mi place happy M-am uitat mai de mult si chiar nu mi-a placut.

| Raluxx a răspuns:

La inceput mi-a placut de IulianahappyDar acum imi place de Sandraaa:X

| NoName2105 a răspuns:

De Laura love struck

| Ionela_6633 explică (pentru NoName2105):

Mie nu-mi place deloc de eahappy Sorry

| NoName2105 a răspuns (pentru Ionela_6633):

Tie de cine iti place?batting eyelashes

| Ionela_6633 explică (pentru NoName2105):

Cel mai mult de Flory...dar daca a dat-o afara.Imi placea si de Iulia,iuliana, karin, dianalaughing aproapte toate dar de Flory cel mai multbig grin

| emastelista a răspuns:

Sandra

| Soinlove a răspuns:

Mie imi place de Diana. Si cateodata de Irina big grin. M-am bucurat foarte tare cand a plecat Flori smug.

| Olycykaingerash a răspuns:

Sandra.