| ingeras_9415 a întrebat:

Heii urgent, cine stie massul ala de ales dintre culori...rosu=...nul stiu dar am nevoie urgenta de el funda plzz

Răspuns Câştigător
| pufulete_5719 a răspuns:

VREAU RASPUNS OBLIGATORIU /ce culoare imi daruiesti? ♥ Negru=Te urasc ♥ Violet=Esti special/a ♥ Rosu=Te iubesc ♥ Maro=Esti nebun/a ♥ Galben=Esti sexy ♥ Gri=puiut mic ♥ Albastru=Esti viata mea ♥ Alb=Esti un inger ♥ Verde=Esti foarte dragut/a ♥ Portocaliu=Impuscaa-te! ♥roZz=te ador (scuze de mass l-am primit si eu ) da mai departe si vezi ce culoare primesti.

Creca asta e massul despre acre vb nu?big grin... sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

FUNDA?:X