| anonima222 a întrebat:

Heii!happy Va rogg raspundetii cat mai multi!puppy dog eyes

Vreau sa stiu daca am sanse sa intru la Dinu Lipatti din Bucuresti sectia actorie chiar daca nu am voce si nu stiu niciun instrument. In ceea ce priveste actoria, talent as avea(pot sa plang la comanda, pot sa rad in hohote cand vreau, pot sa intru in pielea oricarui personaj sau pot imita cu usurinta actorii d ela tv), dar nu am pregatire(cursuri sau ceva de genul). De asemenea, astept pareri de la cei care au dat deja aceste probe sau care doresc sa le dea si stiu mai multe detalii.

Va rog sa imi raspundeti cat mai repede, trebuie sa ma hotarasc pana de termina vacanta daca dau sau nu probele de admitere(sunt a8). Multumesc anticipat!:*

funditaa pentru cel mai explicit >raspuns!::*

1 răspuns:
| DascaluViorel a răspuns:

Daca nu ai nici un fel de pregatire degeaba sti sa plangi la comanda si sa razi in hohote. Iti recomand sa faci niste cursuri inainte e posibil sa le faci gratis ca din cate stiam statul ajuta tinerele talente.