| Christine_8641 a întrebat:

Heii, voi ce credeti? Dragostea chiar orbeste?batting eyelashes.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Numai Orbit poate face astashame on you

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Da, intotdeauna. Dragostea poate face orice din tine, crede-ma. Numai bine! Te-am pupat love struck!

| Crisu a răspuns:

Da.Sa-ti dau un exemplu.
Esti cu un baiat, si el te inseala.Toata lumea iti zice asta, si e adevarat. Dar tu nu-i crezi.Esti prea orbita de dragostea pe care i-o porti, ca sa vezi realitatea.
Atunci cand iubesti pe cineva din tot sufletul, nu mai crezi pe nimeni.Decat pe el/ea.

| Emma a răspuns:

La figurat!

Adica da, cand iubesti nu mai vezi defectele celui de langa tine:X
Pur si simplu iti place orice la el

Asa mi se intampla si mie :X
Xoxo

| catahardy a răspuns:

Da...^^ am iubit o fata ft mlt si am inceput sa cred doar ce vroiam eu sa cred despre ea ci nu ce mai zice si lumea din jur. o vedeam doar p ea.

| BilliOnaire a răspuns:

Da sad, din pacate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeodata da