| cocaina a întrebat:

Heii, vreau sa imi personalizez si eu tricoul de mana, sa lipesc. si multe altele. ma puteti ajuta? vreau idei, multe

dau funditahappy!

Răspuns Câştigător
| MilyHarunto a răspuns:

Poti sa cosi nasturi,diferite culori,diferite modele,poti sa te colorezi pe maini cu acuarele sau vopsea(nu e foarte indicat cu vopsea)si sa faci palmute pe tricouri,poti sa scrii mesaje precum "I love me"[laughing] sau potio scrie nume de trupe sau cantareti precum "Hayley Wiliams",le poti rupe la spate,ca si cum ar fi sfasiate,si sa le porti cu un maieu colorat pe dedesubt,poti pune multe insigne, poti desena fete zambarete, triste furioase sau poti sa arunci la intamplare niste culori pe el!
Mult succes si sper ca am fost de ajutor!big grin

1 răspuns:
| RebecaBaa a răspuns:

I-ati niste cerneala permanenta si baga o pensulica in ea, cu care, zbatand-o, faci multe picatele pe el, diferite modele, chestii big grin eu asa mi-am facut unul.