| Cheetah a întrebat:

Vreau sa imi personalizez tricoul, dar nu prea am idei. Ce as putea sa scriu pe el? mentionez ca sunt fata :* Funda >big grin

3 răspunsuri:
| uN23 a răspuns:

' Ai let iu tu taci mai bubz ' dacă ai peste 18 anișori. big grin

| Jαne a răspuns:

Scrie așa : Fac Oral Gratis!, dupa te duci la un mall... si vom vedea reactiile barbatiilor

| ๓єllเครtคг a răspuns:

Pai ai putea sa scrii chestii tari ca de ex:

-Un banc tare
-Lucruri de superstar, gen: I'm super girl; I'm hot, cool, super etc...
-O mini povestioara; (facuta de tine chiar)
-Lucruri care te amuza pe tine;
-Un status ca la messenger si emoticoane gen: tongue; I don't want to see;big grin;love struck;((talk to the hand etc;
muuulte