| abcdefghijklmnopqrstuv a întrebat:

Heii! Vreau sa imi spuneti cum sa il fac pe tata sa ma lase sa ies afara? De obicei faceam curat etc.Mai stiti alte metode?

Răspuns Câştigător
| Lyiia a răspuns:

Buna abc!
Poate tatal tau este putin cam sever,nu crezi? Ei bine,asa este orice tata, crede-ma!
Da-i de inteles ca iesi numai cu fete[daca esti fata]sau numai cu baieti[daca esti baiatlaughing].
Iti vand un pont care merge intotdeauna:pe tot parcursul zilei sa fii de acord cu tot ce zice el.
Sau macar incearca sa nu te mai certi cu el, sau invata de dinaintelaughing.
Succes!

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Wow dar cati ani ai de nu te lasa sa iesi afara?
Spune-i ca toti copii ies afara fiindca asa e normal (da exemple).
Lui nu i se pare culmea sa te tina in casa ca la inchisoare?

| MaeRi a răspuns:

Era bine daca ziceai si cati ani ai,ani sunt un motiv bun pentru parinti de a nu te lasa afara. Daca esti destul de mare, de ce sa nu te lase afara,esti pedepsita? ai de facut treaba? intreba-l ce ai putea face ca sa te lase afara,cunosc pe cineva alc are asta functiona,iar mama sau tatal ei ii spunea sa curete, sa ajute pe mama ei la bucatarie si altele, duapc are o lasa afara.

| ßarbie a răspuns:

happy.Pai, te tii pe langa el., sau pur si simplu...il intrebi de ce nu te lasa! raised eyebrows
Tatal meu e cel mai bun smug...ma lasa sa fac orice!
Sau poti, sa-i faci treaba in locul lui!big grin
Pune-i tu masa!laughing
Sau ceva de genu'!big grin
Mult noroc!happy