| Madiii_5860 a întrebat:

Heii vreau si eu niste statusuri de fete; x funda

3 răspunsuri:
| SyMy24 a răspuns:

Nu vreau sa fiu ca nimeni, Nu fac ce mi se impune.E foarte simplu stii, E doar felul meu de a fi!

Ea e ca aerul dar te lasa fara respiratsie. Blonda,/bruneta ochi albastrii, sursa ta de inspiratsie!

Educata de destin.Simt mult si arat putin!

Si Tine Minte,O Fata Loveste Prin Fapte,Nu Prin Cuvinte

Femeia Cand Isi Propune Ceva... Poate Traversa Fundul Marii Cu Tigara Aprinsa In Gura!

Iubirea este sa dai ocazia cuiva sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face.

Cand vine vorba de iubire,baby spune`le ca ma ai pe mine

Esti incredibil [cum te joci cu mintea mea], irezistibil [m-as juca si eu cu a ta], esti disponibil [sper sa fi al nimanui], hai mai aproape sa-ti pun pofta in cui

Cam atatwinking. Sper sa-ti placa!

| Mymymymmy a răspuns:

■Inainte sa plec vreau sa stii ceva:.arunca pozele cu mine si sa nu’ti fie dor.ca n’are de cine
■Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
■Prea tarziu pentru regrete pentru lacrimi Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte !
■Am o vorba de la tata intr-o zi se-ntoarce roata
■Am o tehnika speciala stiu exact cum sa te bag an boala sa te’nec an parfum si sa ma vezi printre baloane de sapun
■Nu-mi pasa ca ma sting ujor asteptamnd nisip purtat de vant doar lacrimi mi-ai lasat si un suflet pierdut sa-mi tsina de urat
■I need you here wherever you are I need you now to take me so far !
■Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar
■Fericirea este gaura cheii prin care tragi cu ochiul la ceea ce numai visul poate atinge
■Sunt inofensivă, dar gândul meu e criminal
■După bărbat şi autobuz să nu alergi niciodată că după o jumătate de oră vine altu
■Let me feel it, i wanna touch your skin let me kiss it, i wanna taste the sin
■Viciul dăunează doar dacă nu iţi face plăcere!
■Vreau cu trupul meu sa iti soptesc, cu gura mea sa iti vorbesc, cu ochii mei sa te privesc si cu inima mea sa TE IUBESC
■Sunt foarte sexy ma scoti la un Pepsi?
■As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc!Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy'' Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind Care te saruta pe frunte Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA. Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit Care in prezenta prietenilor te ia de mana Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste si probabil ca te va iubi mereu
___[]~[:*]~ CeI cAre mA cRiTica si Ma inVidiAza ~[phbbbbt]~___Vor dOAr sa mA scHimBe___PenTru cA vAD in miNe cEEa cE Ei nU vOr Fii niCioData [!]~[:*]~[]___
Esti intr-o camera cu 1 leu, 1 crocodil si 1 manelist, ai 1 pistol si 2 gloante C faci? big grin Tragi in manelist d 2 oribig grin
Imi place munca, ma fascineaza. Pot sta ore in sir sa ma uit la ea.

Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit acum ca am crescut am realizat ca asa este!

Este adevarat ca "banii vorbesc" cel mai des ei imi spun: "La revedere!"

Luna de miere este un concediu pe care ni-l luăm înainte de a lucra pentru un nou şef.

Cel mai important nu este sa stii, mai important este sa ai telefonul celui care stie.

Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni dar de ce sa risti?

Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata!

Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.

A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

Exista o lume mai buna dar este foarte scumpa.

Nu sunt complet inutila cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.

Sunt perfect sanatos mi-au spus vocile.

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.

Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.

Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.

O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.

Oricat de mica ne e leafa, noi tot vom munci mai putin decat ne platesc ei!

Beer – the reason I wake up every afternoon.don’t make fun of drunk people
Ingeras din cer picat , ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire , s-a ivit a mea iubire!
Daca nu ai PIERDUT nimic, fii FERICIT
Daca ai pierdut putin, fii FERICIT ca nu mai ai PIERDUT mult,
Daca ai PIERDUT mult, fii FERICIT ca nu ai PIERDUT totul,
Daca ai PIERDUT totul, fii FERICIT ca nu mai ai ce pierde

Surade cand vrei sa tipi

Canta cand vrei sa plangi

Plangi cand esti fericit

Razi cand esti nervos

Stii ca ai de-aface cu marea iubire atunci cand sunt prea multe lucruri misto adunate intr-o singura persoana ca sa mai ai timp sa vezi vre-un defect!

Cine rade la urma nu s-a prins de gluma

Omul nu are decat 3 evenimente importante in viata sa: nasterea, viata si moartea el nu-si da seama cand se naste simte durerea dinaintea mortii iar viata depinde de el insusi cum o descrie

Daca viata iti da mai multe lamai stoarce-le, fa o limonada si cheama-ma!

Sunt lucruri pe kre le poti avea doar daca stai departe de ele facand gresala sa le cauti le pierzi

Destinul găseşte uneori plăcere să ne întristeze tocmai acolo, unde (ne) doare mai tare. Totdeauna loviturile

sale cad pe locul unde-i rana
Destinul amestecă cărţile, iar noi Jucăm

De vreme ce lucrurile nu se-intampla cum vrem, trebuie să le vrem cum se întlmplă

Ce-i ascuns, nu-i cunoscut ; ce nu-i cunoscut, nu e dorit.

Ca să faci pe un om sau pe un copil să ravnească un lucru, trebuie numai să faci greu de obţinut lucrul acela.

Niciodata plina de mine dintotdeauna satula de altii

Avantajul unui om intelept este ca poate face pe prostul ori de cate ori are chef

Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun la fel cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun

Eu?nu voi fi niciodata nimeni,dar nimeni nu va fi vreodata ca mine

Avantajul unui om intelept este ca poate face pe prostul ori de cate ori are chef

Prietenii adevarati ii cunosti numai dupa ce te-au tradat

A iubi, inseamna a te minti in fiecare zi ca cineva se gandeste la tine

Toate ciupercile sunt comestibile, doar ca sunt unele pe care le mananci doar o data-n viata

UN PROST NU VA INVATA NICIODATA NIMIC DE LA UN INTELEPT PE CAND INTELEPTUL VA INVATA MULTE DE LA PROST

NU TE GANDI NICIODATA LA VICTORIE.GANDESTE-TE SA NU PIERZI

Toti au dreptul sa fie prosti dar unii profita de acest privilegiu

Te accept asa cum esti daca faci cum vreau eu/daca esti asa cum vreau eu nu esti asa cum vrei tu,deci nu te aceept asa cum esti
1. Tu poti sa te-ndoiesti de soare,/ De focul ce scanteie-n stea,/ De legile nemuritoare,/ Dar nu si de iubirea mea…

2. Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

3. Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape…

4. Ma trezesc cu tine-n gand adorm la chipul tau visand dar tu n-ai vrut sa fii a mea, chiar daca esti dragostea mea
Acum cand te iubesc, te rog nu spune NU, doar ptr tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu!

5. E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU !

6. In intuneric tu esti lumina care imi da viata singura mea sperantza sg’ul meu motiv care m-a mai tine la suprafata
7. E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie
8. Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand!

9. Afara-i frig si innorat/ Stau singur, trist si suparat/ Afara ploua si-i urat/ Simt inima vibreaza-n gat/T u acolo, eu aici/ Vad lumini de licurici/ Tu esti acolo, eu aici
10. Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin
1.Prea dulce ca sa fiu light
2.Mmmmm ce vad ochii mei? Ce frumoasa si cat stil ai pe tine parca esti facuta pentru mine!
3.Sunt singur si sunt sigur ca si tu esi sigura ca nu mai vrei sa fii singura
4.Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul hai sa cunoastem amandoi Paradisul …
5.E frig afara si am cam inghetat … ce zici de un ceai fierbinte la lumina lumanarii?
6.Sunt firbinte si mi-e frica sa nu ma sting ca o lumanare in bratele tale!
7.Sunt cuminte si te fac doar din cuvinte!
8.Toti banii din lume ii dau doar pentru iubirea mea … as da si un munte de aur, numai sa te stiu a mea!
9.Ce dans ametitor … m-ai cucerit cu privirea ta …
10.Discoteca e plina de baieti/fete, dar tu esti singura/singurul care ma face sa ma visez in Paradis.
11.Love me if u dare…
12.E o nebunie sa urasti toti trandafirii doar pentru ca te’a intzepat un spin
13.Acela care nu a iubit niciodata, inseamna ca nu a trait niciodata.
14.Nu te mint sa moara mama, am Ferrari dar nu pot veni cu el ca ia picat lantul
15.Da… cautarea ta s-a terminat.
16.Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba…
17.Cred ca am probleme cu ochii, nu`i pot dezlipi de tine…
18.Ai o harta? Ca m`am ratacit in ochii tai…
19.Am atatea emotii in fata ta incat mi-am uitat replica de agatat…
20.A iesit soarele sau doar ai zambit?
21.Misto fusta. Pot sa ti`o iau eu?
22.Te-am urmat pana acasa. O sa ma pastrezi?
23.Nu sunt beat, ci doar m`ai ametit tu…
24.Fii unica si diferita, spune DA!
25.Buna, pot sa iti cumpar o masina?
26.Chemati politia! Este ilegal ca cineva sa arate asa de bine!
27.Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unei fete dragute ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
28.Imi dai si mie o poza, ca sa stiu ce sa ii arat Mosului sa imi aduca de Craciun?
29.Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
30.Hmmmm… helloo gagica, ce frumos suras ai, sigur nu esti de prin rai?
31.Daca ai fi pamant m-as ingropa cu tine. Daca ai fi apa m-as ineca cu tine. Daca ai fi aer m-as sufoca cu tine. Daca as fi foc te-ai arde cu mine?
Nu sunt! Cauta-ma pe google!
baieti-mi bat in geam nu aud am termopan!
M-am nascut normal. Scoala m-a tampit

Status under construction

Nu pot sa vb acum, am mancat ceapa…

Oferta toamna-iarna: la fiecare buzz dat primiti un ignore gratis!

Fac laba,daca apare idle inseamna ca m-a prins mama

Ascult muzica la maxim cu sistemul 5.1, te ia naiba daca dai buzz

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei……. politia pompierii si salvarea

A fugit statusul

1. Undeva prin casa, lovit de elicopter, fac yoga! Nu ma deranjati ca mi se pierde filmul.

2. Stau in pat si dorm in stil pufos, mestecand guma! DND

3. Toate ca toate! Ghici ce? Nu sunt, ma plimb pe tacan cu presul! DND

5. Te iubesc, sa moara mama ta… pe bune!

6. Unu, doi, trei, cinci, sase, sapte, opt! Daca ai observat ca lipseste patru inseamna ca esti o persoana destul de perspicace, da-ti o palma!

7. Undeva in coltul meu! Ce viata cruda, ce destin amar… Ai o guma? Pf, trebuia sa ma astept… Stii ce-i ciudat la statusul asta? N-are nici o logica, e total aiurea! Dar cu toate astea tu il citesti ca prostu/proasta!
Bizy rau…. dar nu stiu de ce?!
Da? Bine…. PA!

Cant la capsator… DND!
buna...ne lasa...mai bine DND