| TeooOo a întrebat:

Heii! Vreau si eu statusuri frumoasee, >impresionantee!:d< Funditalove struck

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

In fața unei iubiri adevărate nu poți să renunți așa. pur și simplu.

Dacă vrei să-ţi realizezi visul, trezeşte-te la timp.

Ea iți dă totul dacă-i ceri, și te va invața să speri!

Cei care te iubesc, nu te părăsesc niciodată!

Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar. nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar!

Destule lacrimi, desi sunt putine pe fata ta. Si e trist ca uneori platim pentru greselile altora...

Trebuie să crezi în visele tale, pentru că într.o bună zi poate se vor îndeplini.