| iuliii_8417 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri frumOasee love struck! Dau fundita pentru cele mai multe si cele mai >frumoaseebig grin

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

• Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…
• Cel mai jucat joc de razboi este messu’…e un joc simplu tu dai buzz si eu ignore…:*:*:*:*
• Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…
• Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….
• Am oprit o picatura de apa si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti, si acum cand ploua aud numele tau peste tot…
• Sunt oglinda adevarului uitati-va inauntru si descoperiti golul ce este in voi…
• Gelozia nu e lipsa de incredere e frica de a pierde pe cine iubesti…
• Pe cate usi gasesti scris "femei" ? si cand intri sunt doar wc-uri…
• Femeia e ca o masina de spalat, o bagi la spalat si te-a uitat…
• Daca femeile ar fi destepte pamantul s-ar opri si arsi de soare am fi…
• Floare verde de lalea nu da Buzz ca dai de belea…
• Trista-i viata fara tine dar mai trista e cu tine…
• Cupidon a ramas fara sageti…te rog sa-mi inapoiezi sageata ce am lasat-o in inima ta deoarece am stricat-o degeaba.
• Mos Craciun cauta reni noi…BUZZ daca esti disponibil…
• Bate si ti se va deschide… proces penal !
• Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…
• Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
• Vorba multa…….saracia omului…
• Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
• Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!
• Ocazie unica, ma ofer pentru tine. Sunt mic si dragalas cu manual de utilizare si am verificare tehnica pana-n 2010.
• A iesit soarele sau doar ai zambit?
• Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba…
• Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Cine esti vere !
• Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat !
• Se tin fetele de mine parca as fii actor din filme!
• Domina ca sa nu fii dominat!
• Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…
• Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "
• Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
• Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
• E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia…
• Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabi… vei reusi!
• Ca sa poti sa iti depasesti instinctele, trebuie sa stii sa iti controlezi vointa!
• Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata !
• Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!
• Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului
• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

Cand voi inchide ochii pentru totdeauna, tu sa-mi pecetluiesti buzele cu un sarut pentru a le incalzi,iar picioarele sa mi le acoperi cu petale albe de trandafiri si in par sa-mi prinzi trandafirul rosu al iubirii eterne ce va lumina chipul meu invaluit de tristetea mortii. Iar de vei zari o lacrima ce se va scurge pe obrazul meu palid sa stii ca e de ramas bun. Si cand pamantul imi va acoperi trupul care candva tu l-ai atins, sa-ti amintesti ca te-am iubit dintotdeauna sincer si acea iubire nu s-a stins, dar sa nu plangi ca eu voi fi mereu cu tine, chiar daca numai in vise. Iar pe mormantul meu, din florile ce mi le-ai adus sa scrii cuvantul \"FERICIRE\" caci am simtit-o datorita tie si sa nu uiti ca te iubesc chiar daca nu mai sunt

Te iubesc. am scris pe zapada. dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja... dar un val obraznic. v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv. ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA. pentru ca te iubesc. si o sa te iubesc cat voi exista

mi-e dor de tine
de buzele tale senzuale...
vreau sa te am aproape
sa te strang in brate
sa te sarut.
sa ne imbatam cu dragostea
ce ne imbratiseaza toata noaptea
dimineata, sa ne trezim imbratisati
si sa o luam de la capat.
Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea...
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!

Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

In aceasta zi frumoasa
Te-am vazut prin fereastra
Te priveam si ma uitam
Sa vad daca te mai iubeam?!

Ma uitam si ma uitam...
Sa gasesc rasp nu reuseam...
Pana kand mi-am amintit
De cate ori u m-ai jignit.

Amintirile veneai
Injuraturile se auzeau
Vocea ti-o auzeam
Parca nu ti-o mai recunosteam!

Prezentul conta,
Dar trecutul il marca
Mereu ma intrebam
De ce te iubeam...

Pana cand m-am gandit
Ca poate nici nu te-am iubit
Ceea ce simtem nici nu-mi aminteam
Cred ca nu mai stiamlaughing

Pana kand te-am revazutcrying
Pana cand te-am cunoscut
Multe zile si nipti au mai trecut!

Lunea te zaream
Martia te ocoleam
Miercurea trecea
Vinerea nu mai contaaaaa
Caci sambata sosea
Si duminik din nou era...

Scoala sosea repede
Cu tot cu greutati se evapora
Vara cand a venit eu m-am ingragostit
De cine nu pot sp cai vreau s-o tin numai pentru mine!

Dar e minunat sa ai un suflet curat.
Unul care sa iubeasca,unul care sa daruiasca
Iubirea s-o primeasca,viata in doi s-o cunoasca
Doar la tine sa gandeasca!

Simti ca iubesti kand simti ca doresti
Esti linistit atunci kand esti iubit,
Esty fericit kand esti dorit
Si ceea ce lipseste un cantec se numeste...

Un cantec de iubire care sa-ti aduc fericire
Si pe care ascultandu-l te opresti redandu-l:X
Gandul iti va zbura departe...
Noaptea nu mai e asa aproape...

Cu aceste versuri
Versuri ale poeziei
Doresc sa va impartasesc gandurile mele
Care fac parte din momente ale vietii mele
Sunt adevarat si cred ca asta le va sp [e toate!

Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.Potzi plange cand ejti fericit,poti sa razi cand inima iti plange.

Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie,te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita

Suntem multi care spunem ca iubim , dar ne este impartasita aceasta iubire? sau ne mintim singuri crezand ca da , de multe ori sperand sa fie de ajuns doar ce simtim noi pentru persoana de langa noi , de cele mai multe ori iubirea te orbeste si ajungi sa crezi ca fara persoana pe care o iubesti viata ta nu are nici un rost , ai renunta la tot pentru el , ai ierta orice numai ca sa fie bine , desi uneori nici iubirea nu este suficienta pentru unii , le oferi tot, dar degeaba tot nu este de ajuns , iubirea este cel mai frumos sentiment atunci cand iubesti... totul ti se pare un vis din care nu vrei sa te trezesti, dar cand totul s-a terminat nu mai raman decat amintirile si multa suferita.

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla,acuma nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc[:X]si asta e tot ce conteaza

Ca o ploaie in desert ai aparut.
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut.
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor.
M-ai facut sa te ador.

ngeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte...
TE IUBESC!

iarta`ma ca te-am iubit
iarta`ma ca te-am ranit
iarta`ma ca tzi-am zis "PA"
si-ai plecat din viata mea...

Acum suntem doi straini
Am uitat de tot,de lacrimi
De suspine si ed shoapte
Ce ne legau de departe...

Am greshit prin vorbe...fapte
Au fost spuse la`ntamplare...
Dar tot ce`a fost va ramane.
5 luni au lasat mari urme

Nu vreau nik de la tine...
Stiu ca totul a fost chin
Sa te tzin langa mine
Cand dragostea a pierit

Vreau doar sa iti ecr iertare
Pentru tot raul facut.
Si sa`tzi multzumesc din suflet
K m`ai invatat sa lupt...

V
PTR DRAGOSTE.

cand iubirea te orbeste cand e sa nu ai noroc sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc asa mi sa intamplat sim mie am iubit cu adv .crying(((

Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale: chiar daca pleci, urmele-ti raman acolo.

sunt departe mult de tine
ca si ceru` de pamant
dar aceasta despartire
nu ma fc sa te uit

Te iubesc enorm Te iubesc cand dorm Te iubesc in vis Te iubesc in scris Te iubesc in plans Te iubesc in ras Te iubesc in mers Te iubesc cand cresc Te iubesc mereu Pe cuvantul meu...

Departe esti de mine, de nu te mai zaresc, departe ori aproape, eu tot te mai iubesc!
- Cineva TE 1UBESTE, si ar vrea sa stii ca vrea sa fie cu tine oriunde vei fi. Cineva TE 1UBESTE si ar vrea cineva sa intre in INIMA TA.
- Niciodata n-am crezut ca vei fi. dar uite ca esti. esti aici... aproape de mine,langa inima mea. Te iubesc foarte mult., crede-ma! Esti tot ce am mai scump pe lume!
- Incep sa realizez cat de departe esti de mine, caci simt un gol imens in suflet care doare si nu poate fi alinat decat de mangaierea ta! Iti simt lipsaJUBIRE...
- Uita-te pe cer. daca ai numara toate stelele , ai afla de cate ori te iubesc.
- As vrea sa fiu o stea... o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea

Am InVatAt Ca Nu PoTi FaCe Pe CiNeVa Sa Te IuBeAsKa
ToT cE pOtI fAcE eStE sA fIi O pErSoAnA iUbItA.
ReStUl...DePiNdE dE cEiLaLtI.

Am un iubit...
Dar acuma nu mai sunt asa de sigura...
Esti tot timpu dnd
Shi cred ca iubi pe altcnv...
Dupa un timp vi si imi spui ca te joci cs...
DUPA CA MA IUBI...
Dupa aia am intrebat-o pe cea mai buna prietena daca imi da webu si o sps ca nu ca til da tie si ca vb cu tine atuncia am inteles toto !
Un baiat care isi insala iubita
Ii un bou porc tampit etc.
Ma intreb cateodata de ce ma facut mama fata
Dak tot timpu fetele trebuie sa sufere din cauza baietzilor!
crying
Of dragostea asata ajungi sa te ommori pentru ea !

a fost o data,
un mos si o baba,
mosu a spus,
eu mor!
iar baba a spus,
iti dau ignorre

iti ajung?:*:*:* funda plz:*:*:*:*

13 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

• Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…
• Cel mai jucat joc de razboi este messu’…e un joc simplu tu dai buzz si eu ignore…
• Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…
• Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….
• Am oprit o picatura de apa si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti, si acum cand ploua aud numele tau peste tot…
• Sunt oglinda adevarului uitati-va inauntru si descoperiti golul ce este in voi…
• Gelozia nu e lipsa de incredere e frica de a pierde pe cine iubesti…
• Pe cate usi gasesti scris "femei" ? si cand intri sunt doar wc-uri…
• Femeia e ca o masina de spalat, o bagi la spalat si te-a uitat…
• Daca femeile ar fi destepte pamantul s-ar opri si arsi de soare am fi…
• Floare verde de lalea nu da Buzz ca dai de belea…
• Trista-i viata fara tine dar mai trista e cu tine…
• Cupidon a ramas fara sageti…te rog sa-mi inapoiezi sageata ce am lasat-o in inima ta deoarece am stricat-o degeaba.
• Mos Craciun cauta reni noi…BUZZ daca esti disponibil…
• Bate si ti se va deschide… proces penal !
• Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…
• Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
• Vorba multa…….saracia omului…
• Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
• Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!
• Ocazie unica, ma ofer pentru tine. Sunt mic si dragalas cu manual de utilizare si am verificare tehnica pana-n 2010.
• A iesit soarele sau doar ai zambit?
• Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba…
• Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Cine esti vere !
• Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat !
• Se tin fetele de mine parca as fii actor din filme!
• Domina ca sa nu fii dominat!
• Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…
• Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "
• Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
• Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
• E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia…
• Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabi… vei reusi!
• Ca sa poti sa iti depasesti instinctele, trebuie sa stii sa iti controlezi vointa!
• Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata !
• Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!
• Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului
• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

Cand voi inchide ochii pentru totdeauna, tu sa-mi pecetluiesti buzele cu un sarut pentru a le incalzi,iar picioarele sa mi le acoperi cu petale albe de trandafiri si in par sa-mi prinzi trandafirul rosu al iubirii eterne ce va lumina chipul meu invaluit de tristetea mortii. Iar de vei zari o lacrima ce se va scurge pe obrazul meu palid sa stii ca e de ramas bun. Si cand pamantul imi va acoperi trupul care candva tu l-ai atins, sa-ti amintesti ca te-am iubit dintotdeauna sincer si acea iubire nu s-a stins, dar sa nu plangi ca eu voi fi mereu cu tine, chiar daca numai in vise. Iar pe mormantul meu, din florile ce mi le-ai adus sa scrii cuvantul \"FERICIRE\" caci am simtit-o datorita tie si sa nu uiti ca te iubesc chiar daca nu mai sunt

Te iubesc. am scris pe zapada. dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja... dar un val obraznic. v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv. ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA. pentru ca te iubesc. si o sa te iubesc cat voi exista

mi-e dor de tine
de buzele tale senzuale...
vreau sa te am aproape
sa te strang in brate
sa te sarut.
sa ne imbatam cu dragostea
ce ne imbratiseaza toata noaptea
dimineata, sa ne trezim imbratisati
si sa o luam de la capat.
Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea...
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!

Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

In aceasta zi frumoasa
Te-am vazut prin fereastra
Te priveam si ma uitam
Sa vad daca te mai iubeam?!

Ma uitam si ma uitam...
Sa gasesc rasp nu reuseam...
Pana kand mi-am amintit
De cate ori u m-ai jignit.

Amintirile veneai
Injuraturile se auzeau
Vocea ti-o auzeam
Parca nu ti-o mai recunosteam!

Prezentul conta,
Dar trecutul il marca
Mereu ma intrebam
De ce te iubeam...

Pana cand m-am gandit
Ca poate nici nu te-am iubit
Ceea ce simtem nici nu-mi aminteam
Cred ca nu mai stiamlaughing

Pana kand te-am revazutcrying
Pana cand te-am cunoscut
Multe zile si nipti au mai trecut!

Lunea te zaream
Martia te ocoleam
Miercurea trecea
Vinerea nu mai contaaaaa
Caci sambata sosea
Si duminik din nou era...

Scoala sosea repede
Cu tot cu greutati se evapora
Vara cand a venit eu m-am ingragostit
De cine nu pot sp cai vreau s-o tin numai pentru mine!

Dar e minunat sa ai un suflet curat.
Unul care sa iubeasca,unul care sa daruiasca
Iubirea s-o primeasca,viata in doi s-o cunoasca
Doar la tine sa gandeasca!

Simti ca iubesti kand simti ca doresti
Esti linistit atunci kand esti iubit,
Esty fericit kand esti dorit
Si ceea ce lipseste un cantec se numeste...

Un cantec de iubire care sa-ti aduc fericire
Si pe care ascultandu-l te opresti redandu-l:X
Gandul iti va zbura departe...
Noaptea nu mai e asa aproape...

Cu aceste versuri
Versuri ale poeziei
Doresc sa va impartasesc gandurile mele
Care fac parte din momente ale vietii mele
Sunt adevarat si cred ca asta le va sp [e toate!

Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.Potzi plange cand ejti fericit,poti sa razi cand inima iti plange.

Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie,te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita

Suntem multi care spunem ca iubim , dar ne este impartasita aceasta iubire? sau ne mintim singuri crezand ca da , de multe ori sperand sa fie de ajuns doar ce simtim noi pentru persoana de langa noi , de cele mai multe ori iubirea te orbeste si ajungi sa crezi ca fara persoana pe care o iubesti viata ta nu are nici un rost , ai renunta la tot pentru el , ai ierta orice numai ca sa fie bine , desi uneori nici iubirea nu este suficienta pentru unii , le oferi tot, dar degeaba tot nu este de ajuns , iubirea este cel mai frumos sentiment atunci cand iubesti... totul ti se pare un vis din care nu vrei sa te trezesti, dar cand totul s-a terminat nu mai raman decat amintirile si multa suferita.

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla,acuma nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc[:X]si asta e tot ce conteaza

Ca o ploaie in desert ai aparut.
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut.
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor.
M-ai facut sa te ador.

ngeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte...
TE IUBESC!

iarta`ma ca te-am iubit
iarta`ma ca te-am ranit
iarta`ma ca tzi-am zis "PA"
si-ai plecat din viata mea...

Acum suntem doi straini
Am uitat de tot,de lacrimi
De suspine si ed shoapte
Ce ne legau de departe...

Am greshit prin vorbe...fapte
Au fost spuse la`ntamplare...
Dar tot ce`a fost va ramane.
5 luni au lasat mari urme

Nu vreau nik de la tine...
Stiu ca totul a fost chin
Sa te tzin langa mine
Cand dragostea a pierit

Vreau doar sa iti ecr iertare
Pentru tot raul facut.
Si sa`tzi multzumesc din suflet
K m`ai invatat sa lupt...

V
PTR DRAGOSTE.

cand iubirea te orbeste cand e sa nu ai noroc sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc asa mi sa intamplat sim mie am iubit cu adv .crying(((

Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale: chiar daca pleci, urmele-ti raman acolo.

sunt departe mult de tine
ca si ceru` de pamant
dar aceasta despartire
nu ma fc sa te uit

Te iubesc enorm Te iubesc cand dorm Te iubesc in vis Te iubesc in scris Te iubesc in plans Te iubesc in ras Te iubesc in mers Te iubesc cand cresc Te iubesc mereu Pe cuvantul meu...

Departe esti de mine, de nu te mai zaresc, departe ori aproape, eu tot te mai iubesc!
- Cineva TE 1UBESTE, si ar vrea sa stii ca vrea sa fie cu tine oriunde vei fi. Cineva TE 1UBESTE si ar vrea cineva sa intre in INIMA TA.
- Niciodata n-am crezut ca vei fi. dar uite ca esti. esti aici... aproape de mine,langa inima mea. Te iubesc foarte mult., crede-ma! Esti tot ce am mai scump pe lume!
- Incep sa realizez cat de departe esti de mine, caci simt un gol imens in suflet care doare si nu poate fi alinat decat de mangaierea ta! Iti simt lipsaJUBIRE...
- Uita-te pe cer. daca ai numara toate stelele , ai afla de cate ori te iubesc.
- As vrea sa fiu o stea... o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea

Am InVatAt Ca Nu PoTi FaCe Pe CiNeVa Sa Te IuBeAsKa
ToT cE pOtI fAcE eStE sA fIi O pErSoAnA iUbItA.
ReStUl...DePiNdE dE cEiLaLtI.

Am un iubit...
Dar acuma nu mai sunt asa de sigura...
Esti tot timpu dnd
Shi cred ca iubi pe altcnv...
Dupa un timp vi si imi spui ca te joci cs...
DUPA CA MA IUBI...
Dupa aia am intrebat-o pe cea mai buna prietena daca imi da webu si o sps ca nu ca til da tie si ca vb cu tine atuncia am inteles toto !
Un baiat care isi insala iubita
Ii un bou porc tampit etc.
Ma intreb cateodata de ce ma facut mama fata
Dak tot timpu fetele trebuie sa sufere din cauza baietzilor!
crying
Of dragostea asata ajungi sa te ommori pentru ea !

a fost o data,
un mos si o baba,
mosu a spus,
eu mor!
iar baba a spus,
iti dau ignorre

iti ajung?:*:*:* funda plz:*:*:*:*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

• Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…
• :*Cel mai jucat joc de razboi este messu’…e un joc simplu tu dai buzz si eu ignore…:*:*:*:*
• Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…
• Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….
• Am oprit o picatura de apa si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti, si acum cand ploua aud numele tau peste tot…
• Sunt oglinda adevarului uitati-va inauntru si descoperiti golul ce este in voi…
• Gelozia nu e lipsa de incredere e frica de a pierde pe cine iubesti…
• Pe cate usi gasesti scris "femei" ? si cand intri sunt doar wc-uri…
• Femeia e ca o masina de spalat, o bagi la spalat si te-a uitat…
• Daca femeile ar fi destepte pamantul s-ar opri si arsi de soare am fi…
• Floare verde de lalea nu da Buzz ca dai de belea…
• Trista-i viata fara tine dar mai trista e cu tine…
• Cupidon a ramas fara sageti…te rog sa-mi inapoiezi sageata ce am lasat-o in inima ta deoarece am stricat-o degeaba.
• Mos Craciun cauta reni noi…BUZZ daca esti disponibil…
• Bate si ti se va deschide… proces penal !
• Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…
• Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
• Vorba multa…….saracia omului…
• Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
• Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!
• Ocazie unica, ma ofer pentru tine. Sunt mic si dragalas cu manual de utilizare si am verificare tehnica pana-n 2010.
• A iesit soarele sau doar ai zambit?
• Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba…
• Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Cine esti vere !
• Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat !
• Se tin fetele de mine parca as fii actor din filme!
• Domina ca sa nu fii dominat!
• Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…
• Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "
• Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
• Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
• E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia…
• Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabi… vei reusi!
• Ca sa poti sa iti depasesti instinctele, trebuie sa stii sa iti controlezi vointa!
• Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata !
• Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!
• Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului
• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

Cand voi inchide ochii pentru totdeauna, tu sa-mi pecetluiesti buzele cu un sarut pentru a le incalzi,iar picioarele sa mi le acoperi cu petale albe de trandafiri si in par sa-mi prinzi trandafirul rosu al iubirii eterne ce va lumina chipul meu invaluit de tristetea mortii. Iar de vei zari o lacrima ce se va scurge pe obrazul meu palid sa stii ca e de ramas bun. Si cand pamantul imi va acoperi trupul care candva tu l-ai atins, sa-ti amintesti ca te-am iubit dintotdeauna sincer si acea iubire nu s-a stins, dar sa nu plangi ca eu voi fi mereu cu tine, chiar daca numai in vise. Iar pe mormantul meu, din florile ce mi le-ai adus sa scrii cuvantul \"FERICIRE\" caci am simtit-o datorita tie si sa nu uiti ca te iubesc chiar daca nu mai sunt

Te iubesc. am scris pe zapada. dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja... dar un val obraznic. v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv. ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA. pentru ca te iubesc. si o sa te iubesc cat voi exista

mi-e dor de tine
de buzele tale senzuale...
vreau sa te am aproape
sa te strang in brate
sa te sarut.
sa ne imbatam cu dragostea
ce ne imbratiseaza toata noaptea
dimineata, sa ne trezim imbratisati
si sa o luam de la capat.
Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea...
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!

Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

In aceasta zi frumoasa
Te-am vazut prin fereastra
Te priveam si ma uitam
Sa vad daca te mai iubeam?!

Ma uitam si ma uitam...
Sa gasesc rasp nu reuseam...
Pana kand mi-am amintit
De cate ori u m-ai jignit.

Amintirile veneai
Injuraturile se auzeau
Vocea ti-o auzeam
Parca nu ti-o mai recunosteam!

Prezentul conta,
Dar trecutul il marca
Mereu ma intrebam
De ce te iubeam...

Pana cand m-am gandit
Ca poate nici nu te-am iubit
Ceea ce simtem nici nu-mi aminteam
Cred ca nu mai stiamlaughing

Pana kand te-am revazutcrying
Pana cand te-am cunoscut
Multe zile si nipti au mai trecut!

Lunea te zaream
Martia te ocoleam
Miercurea trecea
Vinerea nu mai contaaaaa
Caci sambata sosea
Si duminik din nou era...

Scoala sosea repede
Cu tot cu greutati se evapora
Vara cand a venit eu m-am ingragostit
De cine nu pot sp cai vreau s-o tin numai pentru mine!

Dar e minunat sa ai un suflet curat.
Unul care sa iubeasca,unul care sa daruiasca
Iubirea s-o primeasca,viata in doi s-o cunoasca
Doar la tine sa gandeasca!

Simti ca iubesti kand simti ca doresti
Esti linistit atunci kand esti iubit,
Esty fericit kand esti dorit
Si ceea ce lipseste un cantec se numeste...

Un cantec de iubire care sa-ti aduc fericire
Si pe care ascultandu-l te opresti redandu-l:X
Gandul iti va zbura departe...
Noaptea nu mai e asa aproape...

Cu aceste versuri
Versuri ale poeziei
Doresc sa va impartasesc gandurile mele
Care fac parte din momente ale vietii mele
Sunt adevarat si cred ca asta le va sp [e toate!

Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.Potzi plange cand ejti fericit,poti sa razi cand inima iti plange.

Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie,te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita

Suntem multi care spunem ca iubim , dar ne este impartasita aceasta iubire? sau ne mintim singuri crezand ca da , de multe ori sperand sa fie de ajuns doar ce simtim noi pentru persoana de langa noi , de cele mai multe ori iubirea te orbeste si ajungi sa crezi ca fara persoana pe care o iubesti viata ta nu are nici un rost , ai renunta la tot pentru el , ai ierta orice numai ca sa fie bine , desi uneori nici iubirea nu este suficienta pentru unii , le oferi tot, dar degeaba tot nu este de ajuns , iubirea este cel mai frumos sentiment atunci cand iubesti... totul ti se pare un vis din care nu vrei sa te trezesti, dar cand totul s-a terminat nu mai raman decat amintirile si multa suferita.

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla,acuma nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc[:X]si asta e tot ce conteaza

Ca o ploaie in desert ai aparut.
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut.
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor.
M-ai facut sa te ador.

ngeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte...
TE IUBESC!

iarta`ma ca te-am iubit
iarta`ma ca te-am ranit
iarta`ma ca tzi-am zis "PA"
si-ai plecat din viata mea...

Acum suntem doi straini
Am uitat de tot,de lacrimi
De suspine si ed shoapte
Ce ne legau de departe...

Am greshit prin vorbe...fapte
Au fost spuse la`ntamplare...
Dar tot ce`a fost va ramane.
5 luni au lasat mari urme

Nu vreau nik de la tine...
Stiu ca totul a fost chin
Sa te tzin langa mine
Cand dragostea a pierit

Vreau doar sa iti ecr iertare
Pentru tot raul facut.
Si sa`tzi multzumesc din suflet
K m`ai invatat sa lupt...

V
PTR DRAGOSTE.

cand iubirea te orbeste cand e sa nu ai noroc sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc asa mi sa intamplat sim mie am iubit cu adv .crying(((

Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale: chiar daca pleci, urmele-ti raman acolo.

sunt departe mult de tine
ca si ceru` de pamant
dar aceasta despartire
nu ma fc sa te uit

Te iubesc enorm Te iubesc cand dorm Te iubesc in vis Te iubesc in scris Te iubesc in plans Te iubesc in ras Te iubesc in mers Te iubesc cand cresc Te iubesc mereu Pe cuvantul meu...

Departe esti de mine, de nu te mai zaresc, departe ori aproape, eu tot te mai iubesc!
- Cineva TE 1UBESTE, si ar vrea sa stii ca vrea sa fie cu tine oriunde vei fi. Cineva TE 1UBESTE si ar vrea cineva sa intre in INIMA TA.
- Niciodata n-am crezut ca vei fi. dar uite ca esti. esti aici... aproape de mine,langa inima mea. Te iubesc foarte mult., crede-ma! Esti tot ce am mai scump pe lume!
- Incep sa realizez cat de departe esti de mine, caci simt un gol imens in suflet care doare si nu poate fi alinat decat de mangaierea ta! Iti simt lipsaJUBIRE...
- Uita-te pe cer. daca ai numara toate stelele , ai afla de cate ori te iubesc.
- As vrea sa fiu o stea... o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea

Am InVatAt Ca Nu PoTi FaCe Pe CiNeVa Sa Te IuBeAsKa
ToT cE pOtI fAcE eStE sA fIi O pErSoAnA iUbItA.
ReStUl...DePiNdE dE cEiLaLtI.

Am un iubit...
Dar acuma nu mai sunt asa de sigura...
Esti tot timpu dnd
Shi cred ca iubi pe altcnv...
Dupa un timp vi si imi spui ca te joci cs...
DUPA CA MA IUBI...
Dupa aia am intrebat-o pe cea mai buna prietena daca imi da webu si o sps ca nu ca til da tie si ca vb cu tine atuncia am inteles toto !
Un baiat care isi insala iubita
Ii un bou porc tampit etc.
Ma intreb cateodata de ce ma facut mama fata
Dak tot timpu fetele trebuie sa sufere din cauza baietzilor!
crying
Of dragostea asata ajungi sa te ommori pentru ea !

a fost o data,
un mos si o baba,
mosu a spus,
eu mor!
iar baba a spus,
iti dau ignorre

iti ajung?:*:*:* funda plz:*:*:*:*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

• Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…
• :*Cel mai jucat joc de razboi este messu’…e un joc simplu tu dai buzz si eu ignore…:*:*:*:*
• Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…
• Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….
• Am oprit o picatura de apa si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti, si acum cand ploua aud numele tau peste tot…:*:*:*:*:*:*
• Sunt oglinda adevarului uitati-va inauntru si descoperiti golul ce este in voi…
• Gelozia nu e lipsa de incredere e frica de a pierde pe cine iubesti…
• Pe cate usi gasesti scris "femei" ? si cand intri sunt doar wc-uri…
• Femeia e ca o masina de spalat, o bagi la spalat si te-a uitat…
• Daca femeile ar fi destepte pamantul s-ar opri si arsi de soare am fi…
• Floare verde de lalea nu da Buzz ca dai de belea…
• Trista-i viata fara tine dar mai trista e cu tine…
• Cupidon a ramas fara sageti…te rog sa-mi inapoiezi sageata ce am lasat-o in inima ta deoarece am stricat-o degeaba.
• Mos Craciun cauta reni noi…BUZZ daca esti disponibil…
• Bate si ti se va deschide… proces penal !
• Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…
• Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
• Vorba multa…….saracia omului…
• Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
• Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!
• Ocazie unica, ma ofer pentru tine. Sunt mic si dragalas cu manual de utilizare si am verificare tehnica pana-n 2010.
• A iesit soarele sau doar ai zambit?
• Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba…
• Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Cine esti vere !
• Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat !
• Se tin fetele de mine parca as fii actor din filme!
• Domina ca sa nu fii dominat!
• Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…
• Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "
• Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
• Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
• E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia…
• Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabi… vei reusi!
• Ca sa poti sa iti depasesti instinctele, trebuie sa stii sa iti controlezi vointa!
• Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata !
• Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!
• Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului
• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

Cand voi inchide ochii pentru totdeauna, tu sa-mi pecetluiesti buzele cu un sarut pentru a le incalzi,iar picioarele sa mi le acoperi cu petale albe de trandafiri si in par sa-mi prinzi trandafirul rosu al iubirii eterne ce va lumina chipul meu invaluit de tristetea mortii. Iar de vei zari o lacrima ce se va scurge pe obrazul meu palid sa stii ca e de ramas bun. Si cand pamantul imi va acoperi trupul care candva tu l-ai atins, sa-ti amintesti ca te-am iubit dintotdeauna sincer si acea iubire nu s-a stins, dar sa nu plangi ca eu voi fi mereu cu tine, chiar daca numai in vise. Iar pe mormantul meu, din florile ce mi le-ai adus sa scrii cuvantul \"FERICIRE\" caci am simtit-o datorita tie si sa nu uiti ca te iubesc chiar daca nu mai sunt

Te iubesc. am scris pe zapada. dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja... dar un val obraznic. v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv. ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA. pentru ca te iubesc. si o sa te iubesc cat voi exista

mi-e dor de tine
de buzele tale senzuale...
vreau sa te am aproape
sa te strang in brate
sa te sarut.
sa ne imbatam cu dragostea
ce ne imbratiseaza toata noaptea
dimineata, sa ne trezim imbratisati
si sa o luam de la capat.
Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea...
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!

Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

In aceasta zi frumoasa
Te-am vazut prin fereastra
Te priveam si ma uitam
Sa vad daca te mai iubeam?!

Ma uitam si ma uitam...
Sa gasesc rasp nu reuseam...
Pana kand mi-am amintit
De cate ori u m-ai jignit.

Amintirile veneai
Injuraturile se auzeau
Vocea ti-o auzeam
Parca nu ti-o mai recunosteam!

Prezentul conta,
Dar trecutul il marca
Mereu ma intrebam
De ce te iubeam...

Pana cand m-am gandit
Ca poate nici nu te-am iubit
Ceea ce simtem nici nu-mi aminteam
Cred ca nu mai stiamlaughing

Pana kand te-am revazutcrying
Pana cand te-am cunoscut
Multe zile si nipti au mai trecut!

Lunea te zaream
Martia te ocoleam
Miercurea trecea
Vinerea nu mai contaaaaa
Caci sambata sosea
Si duminik din nou era...

Scoala sosea repede
Cu tot cu greutati se evapora
Vara cand a venit eu m-am ingragostit
De cine nu pot sp cai vreau s-o tin numai pentru mine!

Dar e minunat sa ai un suflet curat.
Unul care sa iubeasca,unul care sa daruiasca
Iubirea s-o primeasca,viata in doi s-o cunoasca
Doar la tine sa gandeasca!

Simti ca iubesti kand simti ca doresti
Esti linistit atunci kand esti iubit,
Esty fericit kand esti dorit
Si ceea ce lipseste un cantec se numeste...

Un cantec de iubire care sa-ti aduc fericire
Si pe care ascultandu-l te opresti redandu-l:X
Gandul iti va zbura departe...
Noaptea nu mai e asa aproape...

Cu aceste versuri
Versuri ale poeziei
Doresc sa va impartasesc gandurile mele
Care fac parte din momente ale vietii mele
Sunt adevarat si cred ca asta le va sp [e toate!

Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.Potzi plange cand ejti fericit,poti sa razi cand inima iti plange.

Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie,te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita

Suntem multi care spunem ca iubim , dar ne este impartasita aceasta iubire? sau ne mintim singuri crezand ca da , de multe ori sperand sa fie de ajuns doar ce simtim noi pentru persoana de langa noi , de cele mai multe ori iubirea te orbeste si ajungi sa crezi ca fara persoana pe care o iubesti viata ta nu are nici un rost , ai renunta la tot pentru el , ai ierta orice numai ca sa fie bine , desi uneori nici iubirea nu este suficienta pentru unii , le oferi tot, dar degeaba tot nu este de ajuns , iubirea este cel mai frumos sentiment atunci cand iubesti... totul ti se pare un vis din care nu vrei sa te trezesti, dar cand totul s-a terminat nu mai raman decat amintirile si multa suferita.

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla,acuma nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc[:X]si asta e tot ce conteaza

Ca o ploaie in desert ai aparut.
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut.
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor.
M-ai facut sa te ador.

ngeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte...
TE IUBESC!

iarta`ma ca te-am iubit
iarta`ma ca te-am ranit
iarta`ma ca tzi-am zis "PA"
si-ai plecat din viata mea...

Acum suntem doi straini
Am uitat de tot,de lacrimi
De suspine si ed shoapte
Ce ne legau de departe...

Am greshit prin vorbe...fapte
Au fost spuse la`ntamplare...
Dar tot ce`a fost va ramane.
5 luni au lasat mari urme

Nu vreau nik de la tine...
Stiu ca totul a fost chin
Sa te tzin langa mine
Cand dragostea a pierit

Vreau doar sa iti ecr iertare
Pentru tot raul facut.
Si sa`tzi multzumesc din suflet
K m`ai invatat sa lupt...

V
PTR DRAGOSTE.

cand iubirea te orbeste cand e sa nu ai noroc sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc asa mi sa intamplat sim mie am iubit cu adv .crying(((

Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale: chiar daca pleci, urmele-ti raman acolo.

sunt departe mult de tine
ca si ceru` de pamant
dar aceasta despartire
nu ma fc sa te uit

Te iubesc enorm Te iubesc cand dorm Te iubesc in vis Te iubesc in scris Te iubesc in plans Te iubesc in ras Te iubesc in mers Te iubesc cand cresc Te iubesc mereu Pe cuvantul meu...

Departe esti de mine, de nu te mai zaresc, departe ori aproape, eu tot te mai iubesc!
- Cineva TE 1UBESTE, si ar vrea sa stii ca vrea sa fie cu tine oriunde vei fi. Cineva TE 1UBESTE si ar vrea cineva sa intre in INIMA TA.
- Niciodata n-am crezut ca vei fi. dar uite ca esti. esti aici... aproape de mine,langa inima mea. Te iubesc foarte mult., crede-ma! Esti tot ce am mai scump pe lume!
- Incep sa realizez cat de departe esti de mine, caci simt un gol imens in suflet care doare si nu poate fi alinat decat de mangaierea ta! Iti simt lipsaJUBIRE...
- Uita-te pe cer. daca ai numara toate stelele , ai afla de cate ori te iubesc.
- As vrea sa fiu o stea... o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea

Am InVatAt Ca Nu PoTi FaCe Pe CiNeVa Sa Te IuBeAsKa
ToT cE pOtI fAcE eStE sA fIi O pErSoAnA iUbItA.
ReStUl...DePiNdE dE cEiLaLtI.

Am un iubit...
Dar acuma nu mai sunt asa de sigura...
Esti tot timpu dnd
Shi cred ca iubi pe altcnv...
Dupa un timp vi si imi spui ca te joci cs...
DUPA CA MA IUBI...
Dupa aia am intrebat-o pe cea mai buna prietena daca imi da webu si o sps ca nu ca til da tie si ca vb cu tine atuncia am inteles toto !
Un baiat care isi insala iubita
Ii un bou porc tampit etc.
Ma intreb cateodata de ce ma facut mama fata
Dak tot timpu fetele trebuie sa sufere din cauza baietzilor!
crying
Of dragostea asata ajungi sa te ommori pentru ea !

a fost o data,
un mos si o baba,
mosu a spus,
eu mor!
iar baba a spus,
iti dau ignorre

iti ajung?:*:*:* funda plz:*:*:*:*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

• Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…

• Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…
• Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….
• Am oprit o picatura de apa si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti, si acum cand ploua aud numele tau peste tot…:*:*:*:*:*:*
• Sunt oglinda adevarului uitati-va inauntru si descoperiti golul ce este in voi…
• Gelozia nu e lipsa de incredere e frica de a pierde pe cine iubesti…
• Pe cate usi gasesti scris "femei" ? si cand intri sunt doar wc-uri…
• Femeia e ca o masina de spalat, o bagi la spalat si te-a uitat…
• Daca femeile ar fi destepte pamantul s-ar opri si arsi de soare am fi…
• Floare verde de lalea nu da Buzz ca dai de belea…
• Trista-i viata fara tine dar mai trista e cu tine…
• Cupidon a ramas fara sageti…te rog sa-mi inapoiezi sageata ce am lasat-o in inima ta deoarece am stricat-o degeaba.
• Mos Craciun cauta reni noi…BUZZ daca esti disponibil…
• Bate si ti se va deschide… proces penal !
• Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…
• Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
• Vorba multa…….saracia omului…
• Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
• Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!
• Ocazie unica, ma ofer pentru tine. Sunt mic si dragalas cu manual de utilizare si am verificare tehnica pana-n 2010.
• A iesit soarele sau doar ai zambit?
• Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba…
• Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Cine esti vere !
• Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat !
• Se tin fetele de mine parca as fii actor din filme!
• Domina ca sa nu fii dominat!
• Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…
• Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "
• Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
• Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
• E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia…
• Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabi… vei reusi!
• Ca sa poti sa iti depasesti instinctele, trebuie sa stii sa iti controlezi vointa!
• Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata !
• Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!
• Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului
• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

Cand voi inchide ochii pentru totdeauna, tu sa-mi pecetluiesti buzele cu un sarut pentru a le incalzi,iar picioarele sa mi le acoperi cu petale albe de trandafiri si in par sa-mi prinzi trandafirul rosu al iubirii eterne ce va lumina chipul meu invaluit de tristetea mortii. Iar de vei zari o lacrima ce se va scurge pe obrazul meu palid sa stii ca e de ramas bun. Si cand pamantul imi va acoperi trupul care candva tu l-ai atins, sa-ti amintesti ca te-am iubit dintotdeauna sincer si acea iubire nu s-a stins, dar sa nu plangi ca eu voi fi mereu cu tine, chiar daca numai in vise. Iar pe mormantul meu, din florile ce mi le-ai adus sa scrii cuvantul \"FERICIRE\" caci am simtit-o datorita tie si sa nu uiti ca te iubesc chiar daca nu mai sunt

Te iubesc. am scris pe zapada. dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja... dar un val obraznic. v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv. ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA. pentru ca te iubesc. si o sa te iubesc cat voi exista

mi-e dor de tine
de buzele tale senzuale...
vreau sa te am aproape
sa te strang in brate
sa te sarut.
sa ne imbatam cu dragostea
ce ne imbratiseaza toata noaptea
dimineata, sa ne trezim imbratisati
si sa o luam de la capat.
Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea...
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!

Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

In aceasta zi frumoasa
Te-am vazut prin fereastra
Te priveam si ma uitam
Sa vad daca te mai iubeam?!

Ma uitam si ma uitam...
Sa gasesc rasp nu reuseam...
Pana kand mi-am amintit
De cate ori u m-ai jignit.

Amintirile veneai
Injuraturile se auzeau
Vocea ti-o auzeam
Parca nu ti-o mai recunosteam!

Prezentul conta,
Dar trecutul il marca
Mereu ma intrebam
De ce te iubeam...

Pana cand m-am gandit
Ca poate nici nu te-am iubit
Ceea ce simtem nici nu-mi aminteam
Cred ca nu mai stiamlaughing

Pana kand te-am revazutcrying
Pana cand te-am cunoscut
Multe zile si nipti au mai trecut!

Lunea te zaream
Martia te ocoleam
Miercurea trecea
Vinerea nu mai contaaaaa
Caci sambata sosea
Si duminik din nou era...

Scoala sosea repede
Cu tot cu greutati se evapora
Vara cand a venit eu m-am ingragostit
De cine nu pot sp cai vreau s-o tin numai pentru mine!

Dar e minunat sa ai un suflet curat.
Unul care sa iubeasca,unul care sa daruiasca
Iubirea s-o primeasca,viata in doi s-o cunoasca
Doar la tine sa gandeasca!

Simti ca iubesti kand simti ca doresti
Esti linistit atunci kand esti iubit,
Esty fericit kand esti dorit
Si ceea ce lipseste un cantec se numeste...

Un cantec de iubire care sa-ti aduc fericire
Si pe care ascultandu-l te opresti redandu-l:X
Gandul iti va zbura departe...
Noaptea nu mai e asa aproape...

Cu aceste versuri
Versuri ale poeziei
Doresc sa va impartasesc gandurile mele
Care fac parte din momente ale vietii mele
Sunt adevarat si cred ca asta le va sp [e toate!

Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.Potzi plange cand ejti fericit,poti sa razi cand inima iti plange.

Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie,te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita

Suntem multi care spunem ca iubim , dar ne este impartasita aceasta iubire? sau ne mintim singuri crezand ca da , de multe ori sperand sa fie de ajuns doar ce simtim noi pentru persoana de langa noi , de cele mai multe ori iubirea te orbeste si ajungi sa crezi ca fara persoana pe care o iubesti viata ta nu are nici un rost , ai renunta la tot pentru el , ai ierta orice numai ca sa fie bine , desi uneori nici iubirea nu este suficienta pentru unii , le oferi tot, dar degeaba tot nu este de ajuns , iubirea este cel mai frumos sentiment atunci cand iubesti... totul ti se pare un vis din care nu vrei sa te trezesti, dar cand totul s-a terminat nu mai raman decat amintirile si multa suferita.

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla,acuma nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc[:X]si asta e tot ce conteaza

Ca o ploaie in desert ai aparut.
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut.
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor.
M-ai facut sa te ador.

ngeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte...
TE IUBESC!

iarta`ma ca te-am iubit
iarta`ma ca te-am ranit
iarta`ma ca tzi-am zis "PA"
si-ai plecat din viata mea...

Acum suntem doi straini
Am uitat de tot,de lacrimi
De suspine si ed shoapte
Ce ne legau de departe...

Am greshit prin vorbe...fapte
Au fost spuse la`ntamplare...
Dar tot ce`a fost va ramane.
5 luni au lasat mari urme

Nu vreau nik de la tine...
Stiu ca totul a fost chin
Sa te tzin langa mine
Cand dragostea a pierit

Vreau doar sa iti ecr iertare
Pentru tot raul facut.
Si sa`tzi multzumesc din suflet
K m`ai invatat sa lupt...

V
PTR DRAGOSTE.

cand iubirea te orbeste cand e sa nu ai noroc sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc asa mi sa intamplat sim mie am iubit cu adv .crying(((

Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale: chiar daca pleci, urmele-ti raman acolo.

sunt departe mult de tine
ca si ceru` de pamant
dar aceasta despartire
nu ma fc sa te uit

Te iubesc enorm Te iubesc cand dorm Te iubesc in vis Te iubesc in scris Te iubesc in plans Te iubesc in ras Te iubesc in mers Te iubesc cand cresc Te iubesc mereu Pe cuvantul meu...

Departe esti de mine, de nu te mai zaresc, departe ori aproape, eu tot te mai iubesc!
- Cineva TE 1UBESTE, si ar vrea sa stii ca vrea sa fie cu tine oriunde vei fi. Cineva TE 1UBESTE si ar vrea cineva sa intre in INIMA TA.
- Niciodata n-am crezut ca vei fi. dar uite ca esti. esti aici... aproape de mine,langa inima mea. Te iubesc foarte mult., crede-ma! Esti tot ce am mai scump pe lume!
- Incep sa realizez cat de departe esti de mine, caci simt un gol imens in suflet care doare si nu poate fi alinat decat de mangaierea ta! Iti simt lipsaJUBIRE...
- Uita-te pe cer. daca ai numara toate stelele , ai afla de cate ori te iubesc.
- As vrea sa fiu o stea... o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea

Am InVatAt Ca Nu PoTi FaCe Pe CiNeVa Sa Te IuBeAsKa
ToT cE pOtI fAcE eStE sA fIi O pErSoAnA iUbItA.
ReStUl...DePiNdE dE cEiLaLtI.

Am un iubit...
Dar acuma nu mai sunt asa de sigura...
Esti tot timpu dnd
Shi cred ca iubi pe altcnv...
Dupa un timp vi si imi spui ca te joci cs...
DUPA CA MA IUBI...
Dupa aia am intrebat-o pe cea mai buna prietena daca imi da webu si o sps ca nu ca til da tie si ca vb cu tine atuncia am inteles toto !
Un baiat care isi insala iubita
Ii un bou porc tampit etc.
Ma intreb cateodata de ce ma facut mama fata
Dak tot timpu fetele trebuie sa sufere din cauza baietzilor!
crying
Of dragostea asata ajungi sa te ommori pentru ea !

a fost o data,
un mos si o baba,
mosu a spus,
eu mor!
iar baba a spus,
iti dau ignorre

iti ajung?:*:*:* funda plz:*:*:*:*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

• Sper ca iti ajung acum funditza plz:*:*

Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…tongue

• Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…tongue
• Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….tongue
• Am oprit o picatura de apa si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti, si acum cand ploua aud numele tau peste tot…:*:*:*:*:*:*
• Sunt oglinda adevarului uitati-va inauntru si descoperiti golul ce este in voi…tongue
• Gelozia nu e lipsa de incredere e frica de a pierde pe cine iubesti…tongue
• Pe cate usi gasesti scris "femei" ? si cand intri sunt doar wc-uri…tongue
• Femeia e ca o masina de spalat, o bagi la spalat si te-a uitat…tongue
• Daca femeile ar fi destepte pamantul s-ar opri si arsi de soare am fi…tongue
• Floare verde de lalea nu da Buzz ca dai de belea…tongue
• Trista-i viata fara tine dar mai trista e cu tine…tongue
• Cupidon a ramas fara sageti…te rog sa-mi inapoiezi sageata ce am lasat-o in inima ta deoarece am stricat-o degeaba.tongue
• Mos Craciun cauta reni noi…BUZZ daca esti disponibil…tongue
• Bate si ti se va deschide… proces penal !tongue
• Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…tongue
• Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…tongue
• Vorba multa…….saracia omului…:*:*
• Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
• Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!
• Ocazie unica, ma ofer pentru tine. Sunt mic si dragalas cu manual de utilizare si am verificare tehnica pana-n 2010.
• A iesit soarele sau doar ai zambit?
• Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba…
• Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Cine esti vere !
• Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat !
• Se tin fetele de mine parca as fii actor din filme!
• Domina ca sa nu fii dominat!
• Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…
• Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "
• Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
• Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
• E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia…
• Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabi… vei reusi!
• Ca sa poti sa iti depasesti instinctele, trebuie sa stii sa iti controlezi vointa!
• Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata !
• Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!
• Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului
• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

Cand voi inchide ochii pentru totdeauna, tu sa-mi pecetluiesti buzele cu un sarut pentru a le incalzi,iar picioarele sa mi le acoperi cu petale albe de trandafiri si in par sa-mi prinzi trandafirul rosu al iubirii eterne ce va lumina chipul meu invaluit de tristetea mortii. Iar de vei zari o lacrima ce se va scurge pe obrazul meu palid sa stii ca e de ramas bun. Si cand pamantul imi va acoperi trupul care candva tu l-ai atins, sa-ti amintesti ca te-am iubit dintotdeauna sincer si acea iubire nu s-a stins, dar sa nu plangi ca eu voi fi mereu cu tine, chiar daca numai in vise. Iar pe mormantul meu, din florile ce mi le-ai adus sa scrii cuvantul \"FERICIRE\" caci am simtit-o datorita tie si sa nu uiti ca te iubesc chiar daca nu mai sunt

Te iubesc. am scris pe zapada. dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja... dar un val obraznic. v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv. ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA. pentru ca te iubesc. si o sa te iubesc cat voi exista

mi-e dor de tine
de buzele tale senzuale...
vreau sa te am aproape
sa te strang in brate
sa te sarut.
sa ne imbatam cu dragostea
ce ne imbratiseaza toata noaptea
dimineata, sa ne trezim imbratisati
si sa o luam de la capat.
Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea...
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!

Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

In aceasta zi frumoasa
Te-am vazut prin fereastra
Te priveam si ma uitam
Sa vad daca te mai iubeam?!

Ma uitam si ma uitam...
Sa gasesc rasp nu reuseam...
Pana kand mi-am amintit
De cate ori u m-ai jignit.

Amintirile veneai
Injuraturile se auzeau
Vocea ti-o auzeam
Parca nu ti-o mai recunosteam!

Prezentul conta,
Dar trecutul il marca
Mereu ma intrebam
De ce te iubeam...

Pana cand m-am gandit
Ca poate nici nu te-am iubit
Ceea ce simtem nici nu-mi aminteam
Cred ca nu mai stiamlaughing

Pana kand te-am revazutcrying
Pana cand te-am cunoscut :****:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
Multe zile si nipti au mai trecut!

Lunea te zaream
Martia te ocoleam
Miercurea trecea
Vinerea nu mai contaaaaa
Caci sambata sosea
Si duminik din nou era...

Scoala sosea repede
Cu tot cu greutati se evapora
Vara cand a venit eu m-am ingragostit
De cine nu pot sp cai vreau s-o tin numai pentru mine!

Dar e minunat sa ai un suflet curat.
Unul care sa iubeasca,unul care sa daruiasca
Iubirea s-o primeasca,viata in doi s-o cunoasca
Doar la tine sa gandeasca!

Simti ca iubesti kand simti ca doresti
Esti linistit atunci kand esti iubit,
Esty fericit kand esti dorit
Si ceea ce lipseste un cantec se numeste...

Un cantec de iubire care sa-ti aduc fericire
Si pe care ascultandu-l te opresti redandu-l:X
Gandul iti va zbura departe...
Noaptea nu mai e asa aproape...

Cu aceste versuri
Versuri ale poeziei
Doresc sa va impartasesc gandurile mele
Care fac parte din momente ale vietii mele
Sunt adevarat si cred ca asta le va sp [e toate!

Iubirea fara sarut :*:*:*:*:*:*:**:
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.Potzi plange cand ejti fericit,poti sa razi cand inima iti plange.

Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie,te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita

Suntem multi care spunem ca iubim , dar ne este impartasita aceasta iubire? sau ne mintim singuri crezand ca da , de multe ori sperand sa fie de ajuns doar ce simtim noi pentru persoana de langa noi , de cele mai multe ori iubirea te orbeste si ajungi sa crezi ca fara persoana pe care o iubesti viata ta nu are nici un rost , ai renunta la tot pentru el , ai ierta orice numai ca sa fie bine , desi uneori nici iubirea nu este suficienta pentru unii , le oferi tot, dar degeaba tot nu este de ajuns , iubirea este cel mai frumos sentiment atunci cand iubesti... totul ti se pare un vis din care nu vrei sa te trezesti, dar cand totul s-a terminat nu mai raman decat amintirile si multa suferita.

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla,acuma nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc[:X]si asta e tot ce conteaza

Ca o ploaie in desert ai aparut.
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut.
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor.
M-ai facut sa te ador.
:*:*:*:*:*:*:***:*:*
:*:*:*:**:*:*

ngeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte...
TE IUBESC!

iarta`ma ca te-am iubit
iarta`ma ca te-am ranit
iarta`ma ca tzi-am zis "PA"
si-ai plecat din viata mea...

Acum suntem doi straini
Am uitat de tot,de lacrimi
De suspine si ed shoapte
Ce ne legau de departe...

Am greshit prin vorbe...fapte
Au fost spuse la`ntamplare...
Dar tot ce`a fost va ramane.
5 luni au lasat mari urme

Nu vreau nik de la tine...
Stiu ca totul a fost chin
Sa te tzin langa mine
Cand dragostea a pierit

Vreau doar sa iti ecr iertare
Pentru tot raul facut.
Si sa`tzi multzumesc din suflet
K m`ai invatat sa lupt...

PTR DRAGOSTE.

cand iubirea te orbeste cand e sa nu ai noroc sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc asa mi sa intamplat sim mie am iubit cu adv .crying(((

Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale: chiar daca pleci, urmele-ti raman acolo.

sunt departe mult de tine
ca si ceru` de pamant
dar aceasta despartire
nu ma fc sa te uit

Te iubesc enorm Te iubesc cand dorm Te iubesc in vis Te iubesc in scris Te iubesc in plans Te iubesc in ras Te iubesc in mers Te iubesc cand cresc Te iubesc mereu Pe cuvantul meu...

Departe esti de mine, de nu te mai zaresc, departe ori aproape, eu tot te mai iubesc!
- Cineva TE 1UBESTE, si ar vrea sa stii ca vrea sa fie cu tine oriunde vei fi. Cineva TE 1UBESTE si ar vrea cineva sa intre in INIMA TA.
- Niciodata n-am crezut ca vei fi. dar uite ca esti. esti aici... aproape de mine,langa inima mea. Te iubesc foarte mult., crede-ma! Esti tot ce am mai scump pe lume!
- Incep sa realizez cat de departe esti de mine, caci simt un gol imens in suflet care doare si nu poate fi alinat decat de mangaierea ta! Iti simt lipsaJUBIRE...
- Uita-te pe cer. daca ai numara toate stelele , ai afla de cate ori te iubesc.
- As vrea sa fiu o stea... o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea

Am InVatAt Ca Nu PoTi FaCe Pe CiNeVa Sa Te IuBeAsKa
ToT cE pOtI fAcE eStE sA fIi O pErSoAnA iUbItA.
ReStUl...DePiNdE dE cEiLaLtI.

Am un iubit...
Dar acuma nu mai sunt asa de sigura...
Esti tot timpu dnd
Shi cred ca iubi pe altcnv...
Dupa un timp vi si imi spui ca te joci cs...
DUPA CA MA IUBI...
Dupa aia am intrebat-o pe cea mai buna prietena daca imi da webu si o sps ca nu ca til da tie si ca vb cu tine atuncia am inteles toto !
Un baiat care isi insala iubita
Ii un bou porc tampit etc.
Ma intreb cateodata de ce ma facut mama fata
Dak tot timpu fetele trebuie sa sufere din cauza baietzilor!
crying
Of dragostea asata ajungi sa te ommori pentru ea !

a fost o data,
un mos si o baba,
mosu a spus,
eu mor!
iar baba a spus,
iti dau ignorre

iti ajung?:*:*:* funda plz:*:*:*:*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

• Sper ca iti ajung acum fundita plz:*:*

Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…tongue

• Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…tongue
• Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….tongue
• Am oprit o picatura de apa si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti, si acum cand ploua aud numele tau peste tot…:*:*:*:*:*:*
• Sunt oglinda adevarului uitati-va inauntru si descoperiti golul ce este in voi…tongue
• Gelozia nu e lipsa de incredere e frica de a pierde pe cine iubesti…tongue
• Pe cate usi gasesti scris "femei"? si cand intri sunt doar wc-uri…tongue
• Femeia e ca o masina de spalat, o bagi la spalat si te-a uitat…tongue
• Daca femeile ar fi destepte pamantul s-ar opri si arsi de soare am fi…tongue
• Floare verde de lalea nu da Buzz ca dai de belea…tongue
• Trista-i viata fara tine dar mai trista e cu tine…tongue
• Cupidon a ramas fara sageti…te rog sa-mi inapoiezi sageata ce am lasat-o in inima ta deoarece am stricat-o degeaba.tongue
• Mos Craciun cauta reni noi…BUZZ daca esti disponibil…tongue
• Bate si ti se va deschide… proces penal!tongue
• Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…tongue
• Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…tongue
• Vorba multa……. saracia omului…:*:*
• Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
• Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!
• Ocazie unica, ma ofer pentru tine. Sunt mic si dragalas cu manual de utilizare si am verificare tehnica pana-n 2010.
• A iesit soarele sau doar ai zambit?
• Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba…
• Bani!?… Hai la bere … N-ai bani!? … Cine esti vere!
• Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!
• Se tin fetele de mine parca as fii actor din filme!
• Domina ca sa nu fii dominat!
• Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…
• Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "
• Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
• Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
• E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia…
• Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabi… vei reusi!
• Ca sa poti sa iti depasesti instinctele, trebuie sa stii sa iti controlezi vointa!
• Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata!
• Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!
• Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului
• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

Cand voi inchide ochii pentru totdeauna, tu sa-mi pecetluiesti buzele cu un sarut pentru a le incalzi, iar picioarele sa mi le acoperi cu petale albe de trandafiri si in par sa-mi prinzi trandafirul rosu al iubirii eterne ce va lumina chipul meu invaluit de tristetea mortii. Iar de vei zari o lacrima ce se va scurge pe obrazul meu palid sa stii ca e de ramas bun. Si cand pamantul imi va acoperi trupul care candva tu l-ai atins, sa-ti amintesti ca te-am iubit dintotdeauna sincer si acea iubire nu s-a stins, dar sa nu plangi ca eu voi fi mereu cu tine, chiar daca numai in vise. Iar pe mormantul meu, din florile ce mi le-ai adus sa scrii cuvantul \"FERICIRE\" caci am simtit-o datorita tie si sa nu uiti ca te iubesc chiar daca nu mai sunt

Te iubesc. am scris pe zapada. dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja... dar un val obraznic. v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv. ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA. pentru ca te iubesc. si o sa te iubesc cat voi exista

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Mi-e dor de tine
de buzele tale senzuale...
vreau sa te am aproape
sa te strang in brate
sa te sarut.
sa ne imbatam cu dragostea
ce ne imbratiseaza toata noaptea
dimineata, sa ne trezim imbratisati
si sa o luam de la capat.
Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea...
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!

Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

In aceasta zi frumoasa
Te-am vazut prin fereastra
Te priveam si ma uitam
Sa vad daca te mai iubeam?!

Ma uitam si ma uitam...
Sa gasesc rasp nu reuseam...
Pana cand mi-am amintit
De cate ori u m-ai jignit.

Amintirile veneai
Injuraturile se auzeau
Vocea ti-o auzeam
Parca nu ti-o mai recunosteam!

Prezentul conta,
Dar trecutul il marca
Mereu ma intrebam
De ce te iubeam...

Pana cand m-am gandit
Ca poate nici nu te-am iubit
Ceea ce simtem nici nu-mi aminteam
Cred ca nu mai stiamlaughing

Pana cand te-am revazutcrying
Pana cand te-am cunoscut :****:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
Multe zile si nipti au mai trecut!

Lunea te zaream
Martia te ocoleam
Miercurea trecea
Vinerea nu mai contaaaaa
Caci sambata sosea
Si duminica din nou era...

Scoala sosea repede
Cu tot cu greutati se evapora
Vara cand a venit eu m-am ingragostit
De cine nu pot sp cai vreau s-o tin numai pentru mine!

Dar e minunat sa ai un suflet curat.
Unul care sa iubeasca, unul care sa daruiasca
Iubirea s-o primeasca, viata in doi s-o cunoasca
Doar la tine sa gandeasca!

Simti ca iubesti cand simti ca doresti
Esti linistit atunci cand esti iubit,
Esti fericit cand esti dorit
Si ceea ce lipseste un cantec se numeste...

Un cantec de iubire care sa-ti aduc fericire
Si pe care ascultandu-l te opresti redandu-l:X
Gandul iti va zbura departe...
Noaptea nu mai e asa aproape...

Cu aceste versuri
Versuri ale poeziei
Doresc sa va impartasesc gandurile mele
Care fac parte din momente ale vietii mele
Sunt adevarat si cred ca asta le va sp [e toate!

Iubirea fara sarut :*:*:*:*:*:*:**:
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericit, poti sa razi cand inima iti plange.

Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita

Suntem multi care spunem ca iubim, dar ne este impartasita aceasta iubire? sau ne mintim singuri crezand ca da, de multe ori sperand sa fie de ajuns doar ce simtim noi pentru persoana de langa noi, de cele mai multe ori iubirea te orbeste si ajungi sa crezi ca fara persoana pe care o iubesti viata ta nu are nici un rost, ai renunta la tot pentru el, ai ierta orice numai ca sa fie bine, desi uneori nici iubirea nu este suficienta pentru unii, le oferi tot, dar degeaba tot nu este de ajuns, iubirea este cel mai frumos sentiment atunci cand iubesti... totul ti se pare un vis din care nu vrei sa te trezesti, dar cand totul s-a terminat nu mai raman decat amintirile si multa suferita.

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc[:X]si asta e tot ce conteaza

Ca o ploaie in desert ai aparut.
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut.
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor.
M-ai facut sa te ador.
:*:*:*:*:*:*:***:*:*
:*:*:*:**:*:*

ngeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte...
TE IUBESC!

iarta`ma ca te-am iubit
iarta`ma ca te-am ranit
iarta`ma ca ti-am zis "PA"
si-ai plecat din viata mea...

Acum suntem doi straini
Am uitat de tot, de lacrimi
De suspine si ed soapte
Ce ne legau de departe...

Am greshit prin vorbe... fapte
Au fost spuse la`ntamplare...
Dar tot ce`a fost va ramane.
5 luni au lasat mari urme

Nu vreau nimic de la tine...
Stiu ca totul a fost chin
Sa te tzin langa mine
Cand dragostea a pierit

Vreau doar sa iti ecr iertare
Pentru tot raul facut.
Si sa-ti multumesc din suflet
K m`ai invatat sa lupt...

PTR DRAGOSTE.

cand iubirea te orbeste cand e sa nu ai noroc sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc asa mi s-a intamplat sim mie am iubit cu adv.crying(((

Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale: chiar daca pleci, urmele-ti raman acolo.

sunt departe mult de tine
ca si ceru` de pamant
dar aceasta despartire
nu ma fc sa te uit

Te iubesc enorm Te iubesc cand dorm Te iubesc in vis Te iubesc in scris Te iubesc in plans Te iubesc in ras Te iubesc in mers Te iubesc cand cresc Te iubesc mereu Pe cuvantul meu...

Departe esti de mine, de nu te mai zaresc, departe ori aproape, eu tot te mai iubesc!
- Cineva TE 1UBESTE, si ar vrea sa stii ca vrea sa fie cu tine oriunde vei fi. Cineva TE 1UBESTE si ar vrea cineva sa intre in INIMA TA.
- Niciodata n-am crezut ca vei fi. dar uite ca esti. esti aici... aproape de mine, langa inima mea. Te iubesc foarte mult., crede-ma! Esti tot ce am mai scump pe lume!
- Incep sa realizez cat de departe esti de mine, caci simt un gol imens in suflet care doare si nu poate fi alinat decat de mangaierea ta! Iti simt lipsaJUBIRE...
- Uita-te pe cer. daca ai numara toate stelele, ai afla de cate ori te iubesc.
- As vrea sa fiu o stea... o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea

Am Invatat Ca Nu Poti FaCe Pe CiNeVa Sa Te IuBeAsKa
ToT cE poti fAcE eStE sa fIi O pErSoAnA iUbItA.
ReStUl...DePiNdE de cEiLaLtI.

Am un iubit...
Dar acum nu mai sunt asa de sigura...
Esti tot timpu dnd
Si cred ca iubi pe altcineva...
Dupa un timp vi si imi spui ca te joci cs...
DUPA CA MA IUBI...
Dupa aia am intrebat-o pe cea mai buna prietena daca imi da webu si o sps ca nu ca ti-l da tie si ca vb cu tine atuncia am inteles toto!
Un baiat care isi insala iubita
Ii un bou porc tampit etc.
Ma intreb cateodata de ce m-a facut mama fata
Daca tot timpu fetele trebuie sa sufere din cauza baietzilor!
crying
Of dragostea asata ajungi sa te ommori pentru ea!

a fost o data,
un mos si o baba,
mosu a spus,
eu mor!
iar baba a spus,
iti dau ignorre

iti ajung?:*:*:* funda plz:*:*:*:*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ai sp ca dai funda si eu ti-am dat cele mai multe status da pnm puteai sa sp ca nu dai

| regina a răspuns:

Si sterge-ti de pe a ta fata falsul zambet.
Probabil că ai să plângi, Dar ştiu prea bine, Că plângi doar din orgoliu pentru tine Ei cred ca pot sa ma vada plangand, dar eu stiu sa rad cand imi vine sa plang Sa Nu KreZi ca inDiFeRentZa Ta ma poate scHimBa *Sa Nu creZi ca nu sunt in sTare sa tZin paSuL cu tine "Nu respect ce mi se impune sa stii, e foarte simplu e felul meu de a fi!"
La orgoliul meu sa nu te astepti sa te opresc!
Am s-o iau de la inceput.
Am dat gres, dar nu mai conteaza
Suntem diferiti totusi ne potrivim...Shi am stat unul langa altul cand toti vroiau sa ne despartim...
Niciodata nu a fost usor...acum e greu
Vrei sa incerci dar nu ai curaj. vrei sa ma atingi dar totu`i un miraj.renunta la vise sunt lucruri interzise

In lumea voastra falsa, noi zambim neconditionat.Mereu impreuna prietene ca o poveste cu un final neterminat.
Asta-s eu, n-am ce sa fac.Am vazut ce fete-ti plac.Nu`mi voi da ochii peste cap.Nu pot fi cum ai visat!
Cu indiferenta ta m-ai facut si mai tare.Acum nu-ti convine... Dar incet, incet calc pe urmele tale.Si abia astept sa vezi si tu ca indiferenta doare...
Ador ca sunt atat de mica pe langa tine.Ador ca ma simt in siguranta langa tine.Ador fiecare atingere.Ador diminetile cu tine. Te ador pe tine!
Viata merge inainte, bine sau rau, ea merge"
"Acum tot ce va pot spune este ca am ridicat fruntea mult mai sus decat toti aceia care mi-au facut rau si stau bine!"
Toti aud ce spui Prietenii asculta ce spui Dar cei mai buni prieteni asculta si ce NU spui!"
Vei cauta privirea mea, in fiecare "ea" din viata ta!"

Incerc sa-mi ascund calvarul numit depresie si zambesc fals doar pentru buna impresie "
Este un lucru dragut dar si de temut
Am învăţat că poţi continua încă mult timp după ce ai spus că nu mai poţi.
Atata timp cat nu-ti pasa unde esti.nu te vei rataci niciodata

| MisteriousMan a răspuns:

Salooth uite catevawinking :
1. Iubirea este atunci când sufletul începe să cânte şi florile vieţii tale înfloresc singure.
2. Iubirea este elixirul vital, izvorul sănătăţii, al puterii şi al energiei pentru fiecare om.
3. Puterea celui cu adevărat puternic astfel se manifestă: să ştii că poţi distruge pe cineva, să n-o faci şi acela să nu ştie.
4. Înţelepciunea nu este produsul şcolarizării, ci al încercării de o viaţă pentru a o căpăta.
5.Bogat nu este acela care are cel mai mult, ci acela care se mulţumeşte cu cel mai puţin.
6.Nu este nevoie să ştii unde mergi. Nu este nevoie să ştii de ce mergi. Tot ceea ce e nevoie să ştii este faptul că mergi plin de veselie; dacă faci acest lucru, nu poţi greşi.
7.Curajul ireproşabil înseamnă să faci fără martori ce ar fi cineva capabil să facă dacă ar privi toată lumea.
8.Priviţi adânc în propria voastră fiinţă şi apoi veţi înţelege totul mai bine.
9. Aşteptarea ne dă iluzia că facem ceva aşteptând, când, de fapt, nu facem altceva decât să murim suportabil, puţin câte puţin.
10. Mă plictisesc rar şi niciodată singur.

Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

*Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten pe la spate. Dar prietenii adevarati nu poarta cutite la ei. (A boyfriend stabs you in the heart, a stranger stabs you in the front, a friend stabs you in the back, but best friends don’t carry knives.)

*Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare…

*Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat. (True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget.)

*Daca saruturile sunt valuri/ Iti voi da o mare./Daca imbratisarile sunt raze/ Iti voi da un soare./ Daca prietenia ta e o stea/Iti voi darui toata galaxia /Pentru ea.

*Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu PRIETENI. (I’m sorrounded by angels. I call them FRIENDS.)

*Dintre toti cei care vor intra in viata ta, numai prietenii adevarati vor lasa urme in inima ta. (There will be many people who will walk in and out of your life but only true friends will leave footprints behind.)

*Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor. (A friend is someone who accepts your past, supports your present and encourages your future.)

*Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile. (Friendship is like the relation between hands and eyes. When the hand gets hurt, the eye cries, and when the eye cries the hand wipes its tears.)

*O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt. (A friendship that can end, never really began.)
Sper ca ti'au placut :*
Te pupacesk :*:*

| EuPaulA a răspuns:

Http://ymstatus.com/...mie imi plac ff. mult:x

| kidda0kettamine a răspuns:

Intra pe ymstatus.com si gasesti orice :d
nu ii fac reclama whistling
desi e site`ul lu` varamea laughing

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *