| ZoZoHeart a întrebat:

Heiia. Deci... de unde sa incep? Imi place de un baiat, dar nu chiar "vaiii imi place de ell love struck", pur si simplu, mai mult ca un prieten bun, suntem in aceeasi scoala iar el este cu 2 ani mai mare ca mine. Vorbesc destul de des cu el, e de treaba, nu ma ignora, nu da semne ca l-as enerva sau ceva dar nici nu da semne sa ii place de mine or something. Ideea este ca lui ii place de mai ulte fete, e genul care isi incearca norocul, nu are cine stie ce pretentii de la o fata. Chiar nu stiu ce sa cred, e foarte dragut si vorbeste cu mine ca si cu o prietena. Mai face glume cu mine ...etc. Voi ce credeti? Funditawinking

Răspuns Câştigător
| Raydar a răspuns:

Pai poate asteapta sa vada daca iti place de el.dai si tu ceva semne sigure. poti chiar incerca sa il saruti daca ai ocazia, daca nu ai ocazia fa tu rost de o ocaziewinking. poate e timid si asteapta sa faci tu primul pas.

1 răspuns:
| ade1lary a răspuns:

Daca si tu il plac, intreaba-l!