| XD_FąNą_2000 a întrebat:

Heiii :*! As vrea niste statusuri pentru pozele mele de pe facebook...

Răspuns Câştigător
| Carla01 a răspuns:

Hei!
Zambeste mereu chiar daca ti-e greu! Chiar daca te doare, zambeste si fi tare!
Zambeste celor care te urasc sa simta ura ta.Zambeste celor care te iubesc sa simta dragostea ta, Iar daca cei care te iubesc te vor trada, Zambeste-le sa simta indiferenta ta.
Indiferenta da mereu sah mat durerii.
Teoretic:te doresc! Practic:ma abtin! Metaforic:mi se rupeee!
Nu voi plânge pentru un baiat, pentru ca mascara mea valorează mult mai mult.
Zambetul e accesoriul meu preferat.
Dumnezeu ne-a facut prietene pentru ca mamicile noastre nu ne-au putut face surori.
Un om intelept mi-a spus odata." Nu ceda cand stii ca inca mai poti. Ca tine sunt putine, insa ca el sunt toti."
Cineva a spus odata...
Ca, in clipa cand stai sa te gandesti, daca iubesti sau nu, pe cineva, deja ai incetat sa-l mai iubesti...
Femeile se aranjeaza si se fac frumoase pentru ca, din pacate, majoritatea barbatilor au ochiul mai dezvoltat decât mintea
Sunt genu` de fatã ipocritã...genu` care stie sa minta cã’i fericitã!
Mi-a zis odata mami o vorba desteapta: "printeso, nu alerga dupa caleasca care nu te-asteapta.
Sunt momente in viata in care indiferent in ce pozitie este corpul sufletul iti sta in genunchi...
Nu o lasa sa plece, stii ca e singura care te intelege! Iubeste`o, fa`o sa uite ca ai fost rece.
Putem spune ca ne stim dintodeauna! In momentele grele ne-am atins una alteia mana!
FUNDĂ? :*

1 răspuns: