| MissExtazy a întrebat:

Heiii :*. Ce nume sa-mi pun la mes? Nu vreau ceva pitziponcesc.de gen : The Best Girl. sau mai stiu eu ce...

P. S. numele meu e Iuliana.

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Puneţi numele tău întreg. Că dacă o să pui Iulikutza sau ceva de genul nu ştiu dacă o să sune chiar bine.
Baftă!

3 răspunsuri:
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Kiid girl
theforever4you
locca4you
forever4you
iuliana.girl.love17

| sinx a răspuns:

Eu zic sa iti pui numele tau real. Nu se stie niciodata cand o sa ai nevoie sa dai un mail oficial si acolo o sa apara numele tau. Asa am facut eu si am intrat intr-o situatie penibila. In fine, nu-ti fie rusine cu numele tau. In general listele sunt pline de pitipoance asa ca tu o sa iesi in evidenta avand numele tau. Eu am numele de familie si primul prenume, asa cum ma stiu toti. Mult noroc. Funda?

| surpriza a răspuns:

Pai ai putea sa iti pui numele tau, sau un alint referitor la numele tau gen:Iulicica'':d