| anonim_4396 a întrebat:

Heiii cine ma ajuta si pe mine.big grin dau fundita:-x

am auzit de un film cu brad pitt 2010, in care joaca cu un roman.
stie cineva? plsss helppp:-x

Răspuns Câştigător
| kleorys a răspuns:

Brad Pitt isi doreste ca in filmul "Vlad", ce urmareste viata lui Vlad Tepes, sa fie implicati si actori romani.
Dupa o pauza de cateva luni, provocata cel mai probabil de lipsa fondurilor, pelicula "Vlad" este pe punctul de a incepe filmarile. Astfel, in aceasta toamna, il putem vedea pe Prad Pitt, care este actor si producator, pe melearile Romaniei, realizand prima productie straina inspirata din viata domnitorului Vlad Tepes, si nu inca o ecranizare a legendei lui Bram Stocker

"Brad Pitt va turna la Curtea de Arges un film de- spre voievodul roman Vlad Ţepes, nu despre Dracula, asa cum, probabil, cred multi", a declarat Alteta Sa Regala Printesa Lia a Romaniei, care are relatii stranse cu numeroase personalitati de la Hollywood.

2 răspunsuri:
| mumushika_9156 a răspuns:

Se pare ca filmul se numeste,, istoria lui benjomin baten'' nu stiu daca asa se scrie corect dar se pare ca e acesta

| mumushika_9156 a răspuns:

Se pare ca filmul se numeste,, istoria lui benjomin baten'' nu stiu daca asa se scrie corect dar se pare ca e acesta... pup, fundita pliz