| AnnaTraficantaDeAcadele a întrebat:

Cum pot sa-mi creez o pagina pe facebook? Adica eu am un cont si la acel cont sa fie legata o pagina. nu stiu cum sa ma exprim. am mai vazut la cineva, dadea pe sagetica aia din dreapta sus si ii aparea numele paginii acolo si dadea click pe nume si ii intra pe pagina.
Cine ma poate ajuta ii

Răspuns Câştigător
| Rubbiii a răspuns:

Primul pas : iesi din contul tau dupa facebook. O sa iti apara aceasta pagina https://www.facebook.com/si jos, dupa sign up scrie "Create a Page" dai click-> si completezi cu datele tale. nu iti trebuie nimic nou, te loghezi pe acea pagina cu id tau. Sper sa te descurci! FUNDA si mie? :x

2 răspunsuri:
| Rubbiii a răspuns:

Https://www.facebook.com/ asta scuza.ma! :))

| Rubbiii a răspuns:

Multumesc! love struck