| Rawrrrr a întrebat:

Heiii. \dancing
Deci. am gasit pe hi5 un concurs destul de interesant cu diferite teme.
Una din teme este,, green ". Aveti vreo ideee despre ce as putea sa fac?
Adica sa fie ceva pictat. sau nu stie. in orice caz eu sa nu apar in poza. tongue
Deci eu m`am gandit la un desen.
Astept si parerile voastre.
Pls cat mai mult.
Fundita. big hug
Papa >big grin

Răspuns Câştigător
| Anemona a răspuns:

Sigur... poti sa transpui natura in acel desen avand in vedere ca tema e ''green''. mi se pare cel mai frumos si cel mai artistic. daca nu poti face un colaj verde.lipesti chestii verzi... sper ca am inteles bine la ce se referea tema si sper ca te-am ajutat:*:* daca nu scuzesad