| anonim_4396 a întrebat:

Heiii.facem la scoala Secret Santa, si mie mi s-a nimerit o fata (si eu sunt fata) careia chiar nu stiu ce sa ii iau laughing adica niciodata nu am fost buna la facut cadouri. Ea e mai. diferita, adica nu ii place orice: se imbraca doar in negru (cateodata visiniu sau verdele ala de la camuflaj), nu poarta bijuterii si ii place rock. In mare stiu ce trupe ii plac dar un tricou cu acele trupe e frt scump si maximul e 40 lei. Mda sper ca puteti sa imi dati idei!

3 răspunsuri:
| TanteMarianne a răspuns:

Da-i ceva dulce. cumpara-i niste praline mai scumpe. poti sa incerci sa-i dai si o mascara sau un rimel. o pereche de casti. o husa de telefon. o cana neagra. ojă neagră sau visinie sau grena. poate chiar si niste podoabe de craciun(alea chiar daca nu-i plac ei, posibil sa-i trebuiasca la impodobit bradul)
dar iti spun ceva dulce ar trebui sa mearga.

| Madesz a răspuns:

Daca e pasionata de jocuri pe pc, idk, poti lua o perna sau o cana cu LoL sau Metin, zic si eu. Sau o husa de telefon cu o trupa de a ei preferata. Saauu un lantisor simbolic/ pentagrama/ bratara idk.

| Juper a răspuns:

Un ursulet de plus poate isi aduce aminte de anii copilariei si devine o fata normala