| biita a întrebat:

Heiii`...
Intrebarea mea este legata de imvu deci: contul mi-a fost furat si mi`s-a schimbat parola si mailu`... :[[ mai pot sa recupere contuu? daca da cum :

Răspuns Câştigător
| Giianna a răspuns:

Paii, ai putea sa intri pe adresa de e.mail pe care ai inregistrat contul. si acolo. sa schmbi parola thinking

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU mai poti recupera contul! E ca si cum ti-as lua eu acum contul tau yahoo si sa-i pun datele mele! Sa terminat cu acel cont in ceea ce te priveste pe tine si de acum incolo mare atentie!

| HD_9182 a răspuns:

Nu mai exista nici o sansa! Ai pierdut toate ocaziile din cele specificate de tine. Imi pare rau pentru tine.

| biita explică:

Mc mc pentru raspunsuri dar l-am` recuperatlaughing

| Chips_2126 a răspuns:

Daca aveai e-mailu putea dar asa e dus