| alone a întrebat:

Heiii mi-am descarcat un joc care se num 4story da problema e ca nu stiu sa-l joc d loc si vreau sa invat ma puteti ajuta va rog? nu ma prikep d loc la jocuri si stiu ca o sa fiu o mare bataie d cap dar va rogggggg mt ajutati-ma si p mine ca ma plikti ft tare si joku asta seamana cu cea c joaca un pr d al meu si vreau sa inteleg c spune el cand imi povesteste despre joc plzzzzzzzzzzzzzzz si cine ma ajuta fundix :X

Răspuns Câştigător
| Elly007 a răspuns:

Http://4story.ro/ citeste aici. daca vrei iti pot sugera niste jocuri. Ed, Edd and Eddy - The mis edventures, Sims 1, 2 sau 3, Bomberman si este si online :d [Bomberan WORLD] :D