| Bastille a întrebat:

Heiii happy
Peste o luna o sa fie majoratul surorii mele, si nu stiu ce cadou ar fi potrivit pentru ea. Am intrebat-o ce vrea, si a zis ca nu stie, ca vrea sa fie o surpriza. Ii place muzica Rock si totusi este destul de copilaroasa pentru varsta ei.

Ajutor, va rooog happy
Funda ^-^

Răspuns Câştigător
| MinionDodo a răspuns:

Pai depinde. I-ai o rochie mai de rocherita sau ceva obiecte dragute daca tot face 18 si o sa se mute in curand.

1 răspuns:
| JohnnyWylde a răspuns:

Muzica rock si fire copilaroasa...pare o persoana super sora ta!