| anonim_4396 a întrebat:

saptamana asta este concertul "Ursus evolution" si chiar nu stiu cu ce ar trebui sa ma imbrac, va rog dati.mi niste idei. Cel mai bun raspuns funditaaalove struck

Răspuns Câştigător
| ruxiionita a răspuns:

Ce-ar fi sa te imbraci cu ceva lejer in asa fel incat sa te simti bine Ai putea sa te duci cu o pereche de pantaloni scurti de blugi cu un tricou haios care sa iasa in evidenta. Sau ai putea sa mergi cu fusta dar sa nu fie prea scurta dar nici prea lunga cu o bluza o bluza cu o singura culoare(imi scapa numele) sau cu niste modele mai discrete. O alta idee ar fi sa te imbraci cu niste pantaloni trei sferturi si o bluza lunga(nu mai stiu cum i se spune).O alta idee ar fi sa iti iei o pereche de egari cat de subtiri cu putinta pe deasupra o fusta tot din blugi si cam cu aceiasi marime ca mai sus, dar fusta sa o lasi putin pe o parte iar in sus o bluza cat mai zapacita. Iti mai dau idei cand mi-or mai veni.