| oCocktail a întrebat:

Stiu ca intrebarea nu prea isi are rostul in aceasta categorie oh go on. Soo. sunt noua pe TPU si mi-am ales o poza de avatar, dar cand dau raspunsuri nu imi apare. Cum pot sa o setez? Sau trebuie sa fac un anumit "scor" ca sa imi apara? big grin Dau funda! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Sweet00Alice a răspuns:

Hey. E posibil sa nu iti apara pentru ca nu ti-ai confrimat e-mailul thinking
Nu ai nevoie de niciun punctaj anume ca sa iti apara happy De un anume punctaj si o anumita activitate ai nevoie pentru e deveni expert TPU happy

1 răspuns:
| Rockart a răspuns:

La maxim 24 de ore de la uploadarea pozei o să apară peste tot (profil, răspunsuri, întrebări).