| Violet111 a întrebat:

Heiii, TPU! Cum pot face poze artistice? Precizez ca nu sunt neaparat pentru facebook, pur si simplu, vreau sa am niste poze ptin mai "speciale". Ce locatii ar fi potrivite? (locuiesc la sat) Cu ce as putea sa ma imbrac? Imi puteti da niste exemple? Multumesc mult celor care m-au ajutat! FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| sofstatics a răspuns:

.
cam la aceeaşi idee mă gândeam şi eu...
doar că ar mai fi o idee să faci poză în lanul de grâu sau pe o căpiţă de fân, în copac, dacă e şi o pădure pe acolo sau un luminiş ar fi perfect sau livezi.
despre haine, nu ştiu ce să îţi recomand, în lan ar arăta bine dacă ai purta o rochiţă albă cu volănaşe, inspiră-te din unele poze fashion... etc.
baftă, sper că te-am putut ajuta.

1 răspuns:
| Claustx a răspuns:

Hey! Poti sa te duci pe un camp verde..sau intr-o zona cu foarte multe flori. si ai putea sa te imbraci cu o ie, blugi skinny si niste ghete maro vintage. acum depinde si cum iti imaginezi tu ca vrei sa faci o poza...