| AdePoli a întrebat:

Heiii TPU! imi trebuie neaparat cd daca vreau sa bag cablu de date big grin Nustiu la ce categorie sa o bag scuze daca e gresita categoria... Daca am scris gresit scuzatima am scris pe grapa...

3 răspunsuri:
| pjr a răspuns:

Cablu de date la telefon?
nu neaparat...depinde de telefon si de ce vrei sa faci pe telefon

| AdePoli explică:

Am un Samsung corby, imi ziceti cum il instalez sau ceva de genu cablu de date

| philips a răspuns:

Nu... cel putin eu nu bag nimic, am un Sony Ericsson si nu cere... deci cred ca nu iti va cere nici tie, cred ca iti va cere doar daca e Nokia