| FinettiMlk a întrebat:

Heiii TPU:*
pentru cine se uita la pretty little liarsbatting eyelashes. Deci, ce credeti cine e " -A" am auzit ca sunt mai multi care trimit mesajele. "mona, jason, Caleb, Jenna." ahmm... stiti ceva mai multe?:* Mcc, funda si restul vot:*

Răspuns Câştigător
| CataNuStieCeNumeSaPuna a răspuns:

Caleb?:O Nu cred ca ar trada.o asa pe Hanna, sincer. Drept sa spun chiar nu stiu ce sa cred, unii spun ca A este Jenna [din carti] altii spun ca e Alison si ca sora sa geamana a murit, nu stiu, majoritatea spun ca filmul nu se potriveste cu cartile, deci, asteptam filmul big grin. Funda?:X

2 răspunsuri:
| FinettiMlk explică:

Mda si eu am stiu ca sora geamana a lu Alison a murit.(: yeah, sa vedem ce se mai intampla:*

| Claudia_7899 a răspuns:

Eu cred ca "-A" este o persoanala care nu se asteapta nimeni.De exemplu un parinte sau cineva care a vrut sa aiba contact cu grupul lui Alison si nu a reusit ceva de genuthinking